Göbek Eriten İçecek Tarifleri

Göbek Eriten İçecek Tarifleri

Göbek bölgenizden şikayetçi misiniz? Kadınların en büyük sorunlarından biri elbette ki göbek bölgesindeki aşırı kilolar, yağlanma, çatlaklar ve sıkılaşması gereken bir bel bölgesidir.

Ortalama olarak kadınların 1/4'ü karın bölgesinden şikayetçilerdir. Yıllardır çeşitli çözüm yolları önerilmesine rağmen kadınların bu sorunu nihayet bulmuş değildir. Tabi doğru yöntemlerin yanlış ve yetersiz uygulanması ise ayrı bir sorundur.

Demek istediğimiz size birazdan verecek olduğumuz karışımlar ve çayların doğru uygulama ile işe yarayabileceğidir. Bu karışımların işe yararlıkları daha önceden farklı kişiler tarafından test edildi ve uzun vadeli kalıcı yararları gözlendi.

Evet bu karışımları herhangi bir sindirim yolu probleminiz yoksa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ama eğer sonuç almak istiyorsanız; doğru egzersizlerle ve sporla desteklemelisiniz.

Egzersizlerle desteklenmeyen her yöntem ya sonuç verse yada sonuç verse bile kısa döneme etki edebilen sonuçlardır. Yani aslında sorununuz çözülmemiş sadece çözülmüş gibi olmuştur.

Bir süreden sonra tekrarlaması beklenir. Egzersiz yapılmadan verilen kilolar yağ dokusundan gitmez. Sadece vücudunuzda ki su miktarı azalmış olur ve biz bu azalmayı kilo vermek olarak yorumlarız.

Daha sonrasında verilen kiloların üzerine katlanarak daha fazla kilo alırız. Bir çok kişinin kilo verdim ama tekrar aldım demesinin sebebi budur. Doğru şekilde kilo vermek ve sıkılaşmak için yağ dokumuzdan kilo vermemiz gerekmektedir.
Gelelim bu karışımlarımıza;

Göbek Eritmek İçin İçecek

1) malzemeler: zencefil(yaklaşık 1-1,5 parmak kalınlığında),havuç, olgunlaşmış bir mango, karanfil(2-3 adet)

Hazırlanışı: Malzemeleri temizleyin ve kabuklarını soyun, çekirdeklerini çıkartın. Katı meyve sıkacağı kullanarak hepsini sıkın.

Bir kase çorba elde etmiş olacaksınız. Yaklaşık 120-130 kaloridir. Yatmadan önce bir su bardağı için. Fakat dikkat etmeniz gereken husus bu içeceği üç gün için üç gün içmeyin ve bir aylık bir süre zarfı boyunca devam ettirin.

2)malzemeler: 500 gr ıspanak, yarım salatalık, yarım kereviz sapı, bir tutam maydanoz,3 havuç,2 adet elma,1 tane kabuksuz çeyrek portakal,1 tane çeyrek limon ve aynı şekilde bir de misket limon, bir tutam taze nane, çeyrek ananas.

Hazırlanışı: Tüm malzemeleri blenderdan geçirmeniz yeterlidir. Bardağa koyun ve için. İsterseniz içerken buz atarak soğukta tüketebilirsiniz.

3)malzemeler:1 tane salatalık, 1 tatlı kaşığı rendelenmiş zencefil, 1 tane dilimlenmiş limon, bir avuç kadar taze nane.

Hazırlanışı: Tüm malzemeleri bir gece boyunca 1 litrelik bir suda bekletin. Günde iki defa sabah ve akşam olmak üzere aç karnına için.

Bu çay bağırsakta bulunan sindirim enzimlerini aktive eder ve daha az acıkmanızı sağlar. Bu nedenle gün içerisinde önerilenden daha fazla tüketmemeniz tavsiye edilir.

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0
Yorum Ekle