Goldwell’den yeni nesil perma Vitensity

Goldwell’den yeni nesil perma Vitensity

Goldwell yeni üstün Goldwell teknolojisi ile Vitensity'yi geliştirdi.
Artık istemediğiniz sonuçlar aldığınız, hoş kokmayan veya saçı yıpratan permalardan çekinmenize gerek yok. Dolgun, eşit bukleler ile çarpıcı hacimli saçlar yaratmak artık çok kolay. Hoş kokulu Vitensity, hızlı ve kolay bir işlem ile saçı minimum seviyede yıpratarak parlak, kalıcı sonuçlar sağlar.
Goldwell saçın dolgunluğu, parlaklığı, ürünün kokusu ve etkisinin kalıclığı açısından yeni standartları belirleyen perma ürünü olan Vitensity'yi geliştirmek için en son teknolojiyi kullandı.
Bu teknoloji, cilt kozmetiğinde zaten kullanılan ve saç kozmetiğinde yeni olarak kullanılmaya başlanan Q10 teknolojisine dayanır. Q10 serbest radikaller ile savaşır ve dolgun, kalıcı ve dipten uca eşit perma dalgaları için yenilikçi taşıyıcı sistemin öğelerinden biridir.

Yeni perma losyonu, farklı saç tipleri için dört tipte mevcut. Tip 1, normal ve ince telli saçlar için, tip 1s, çok hafif yıpranmış veya röfleli doğal saçlar, tip 0, kalın ve perma yapılması zor doğal saçlar ve tip 2 yıpranmış, boyalı saçlar veya %50 röfleli doğal saçlar için uygundur.
Modern Vitensity perma, perma losyonunu tamamlamak için formüle edilen Gloss Care Sabitleyici Losyon ile tamamlanır, güzel, doğal parlak sonuçlar sağlar.
Vitensity ve Colorance ile tek bir adımda perma ve renklendirme
Saçlarında bukle, dalga ve hacmi seven çoğu müşteri, boya uygulamalarından özellikle kaçınır çünkü saçlarını yıpratmaktan çekinir ve ard arda iki uygulama için vakitleri yoktur.
Renklendirme uzmanı Goldwell'in şimdi mükemmel bir çözümü var: Perma & Boya, Vitensity ile yoğun parlaklık sağlayan Colorance uç boyasını biraraya getiren servistir.
Colorance, permalı saçlarda saçın parlak ve güzel görünmesini sağlar. Perma & Boya işleminde renklendirme, hacim ve kalıcı perma tek bir adımda gerçekleşir.
Profesyonel olarak test edilmiştir
Piyasaya sürülmeden önce, Vitensity kuaförler tarafından test edildi ve çıkan sonuçlar gerçekten çok etkileyici:
Test edilen salonların %94'ü perma sonucunun "iyi – çok iyi", %87'si hacim etkeninin "iyi – çok iyi" ve %92'si de parlaklık ve esnekliğin de "iyi – çok iyi" olduğunu söyledi.
Bu sonuçların perma ile ilgili ön yargılara son vereceğini umuyoruz.

Lütfen bu yazıya puan verin!
1 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9
Yorum Ekle