Bikini Nasıl Seçilir

Bikini Nasıl Seçilir

Bikini Nasıl Seçilmelidir? Yaz aylarında deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak için olmazsa olmazlardan olan bikinileri satın alırken kadınların vücutlarına uyacak model, renk ve desenlerde seçimler yapmaya özen göstermeleri gerekir.

Ayrıca giyilecek bikininin sağlıklı olması en önemli tercih sebebi olmalıdır.

İlk olarak bikini seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konu bikini kumaşının kaliteli ve çabuk kuruyan özellikte olmasıdır. Sonraki önemli konu bahsettiğimiz gibi bikininin vücuda uygunluğudur.

Burada size yardımcı olabilecek şey vücudunuzu tanımanızdır. Örneğin kalın belli ve büyük göğüslü bayanlar bikini seçerlerken göğüsleri toplayan fakat fazla sıkmayan modeller tercih etmelidirler.

Tabii ki bununla beraber seçecekleri bikininin uygun astar ve iç malzemeden yapılmış olmasına da dikkat etmeleri gerekir.

Ayrıca seçilen bikininin askılarının geniş ve ayarlanabilir özellikte olması büyük rahatlık sağlayacak unsurlardandır.

Bununla beraber küçük göğüslere sahip kadınlar drapeli ve çapraz askılı bikiniler giyerek göğüslerini daha dolgun gösterebilirler.

Bu vücut yapısındaki kadınlar atletik görünümlü bikinilerden kesinlikle uzak durmalıdırlar.

Kısa boylu kadınlar dikey çizgili desenlerden oluşan bikinileri tercih ederlerse daha uzun görünebilirler. Vücut hatları düz olan kadınlar üçgen biçimli ve ipli bikiniler giyerek daha hoş ve estetik görünebilirler.

Küçük göğüslere ve geniş kalçalara sahip kadınlar bikini üstlerinde fırfırlı veya hareket katacak başka detayları bulunan bikinileri tercih ederek daha hoş görünebilirler.

Dar kalçaları olan bayanlar ise alt kısmı düşük belli ve kalın kenarlı bikinileri giyerek daha güzel bir görünüme sahip olabilirler.

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0
Yorum Ekle