Sonuna Kadar Beraber Olabilecek miyiz?

Sonuna Kadar Beraber Olabilecek miyiz?

Böyle bir soruyla karşılaştığında ilk tepkisi arkasını dönüp koşarak uzaklaşmak olurken Allahımm yine mi aynı soru? şeklinde çığlıklar atmak olacaktır.

Sonrada dengesini yeniden kurabilmek için, önüne çıkan ilk 10 yabancıyla birlikte olur ve geleceği tekrar kendi bildiği gibi hayal etmeye ancak bu noktadan sonra başlar. çünkü sizin sorunuzun onun kafasında yarattığı gelecek fikri, dalgalanmış da durulmuş, derli toplu, her gece Bugün ne yaptın hayatım? tarzı muhabbetler içeren, yarın yemeğe ne yapılmasını sorgulayan, kısacası zirveden geriye inmeye başlayan birinin hayatıdır.

Bu soruyu sorarken burnunuzu son derece sempatik bir biçimde kırıştırmayı ve elinizi onun kotunun arka cebine kaydırmayı denerseniz , kafasında belki daha olumlu bir imaj oluşmasını sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde ölüm sizi ayırana dek beraber kaldığınızı hayal edecektir ki bu en güzel yıllarını sizin Pazar günü futbol karşılaşmalarınız ve zamanlaması yanlış isteklerin eşliğinde geçirmesi manasına gelecektir. Ve sizi derhal terk edecektir.

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0
Yorum Ekle