Sitede 4749 kişi varparçalı bulutluAğrıparçalı bulutlu14°C

Çatlaklardan kurtulmak artık zor değil!!!

Çatlaklardan kurtulmak artık zor değil!!!

Ciltte oluşan çatlaklar, her yaştaki kadının problemi. Ancak sebebi ne olursa olsun, şimdiye dek yok edilemeyen çatlaklar, artık ''Karbondioksit Tedavisi'' ile ortadan kaldırılıyor.

Uzman Dr. Ceyda Şener, Çatlaklar, cildin en üst tabakasının aşırı gerilmesi sonucu oluşan deformasyonlardır. Başlangıçta kırmızı ile mor arası bir renkte olan çizik şeklindeki çatlaklar, zamanla sedefli beyaz bir renge dönüşür.

Hamilelikte etkili oluyor
Erkeklerde de kadınlar kadar yaygın görülen izler, en çok karın, kalça, baldırlar ve göğüslerde ortaya çıkmaktadır. Oluşma nedenleri arasında sık kilo alıp verme önemli bir yer tutar. Hamilelik sonrası tedaviye gelenlerin yanı sıra vücut geliştirmek için spor salonlarında saatler geçiren gençler de bize başvuranlar arasında yer alıyor

Seanslar 15 dakika
Haftada iki kez uygulanan 15'er dakikalık seanslarla çatlaklar ortadan kaldırılıyor. Bölgesel zayıflama için yağ dokusuna uygulanan karbondioksit, burada cilt altına enjekte ediliyor. Böylece kan dolaşımının artması ve dokuların canlanması sağlanıyor. Yeni oluşmuş çatlaklarda % 90, eskilerinde ise % 60-70 arası bir düzelme görülüyor.

Yorum Ekle