Gül Suyunun Faydaları Nelerdir

Gül Suyunun Faydaları Nelerdir

Gül Suyu saymakla bitmeyecek çok faydaya ev sahipliği yapan gül suyu cilt üzerindeki lekelerin yok edilmesi adına oldukça idealdir. Pürüzsüz bir cilt isteyenler gül suyu ile her gece yatmadan önce cildine tonik yapabilir.

Gül Suyunun Faydaları

Doğal temizleyici görevine ev sahipliği yapan gül suyu, cilt üzerinde ki tüm yağ ve kirlerin giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Kusursuz cilt tipine sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen gül suyu aynı zaman da sivilce probleminin de yok olmasına yardımcı olmaktadır.

Gül suyu, yaşın ilerlemesi ile birlikte ön plana çıkan kırışıklıkların en büyük düşmanı olarak nitelendirilmektedir. Cildinizi her gün gül suyu aracılığı ile temizleyerek kırışıklılarınız da gözle görülür fark elde edebilirsiniz.

Özel Gül Suyu Toniği

  • 1 yemek kaşığı gül suyu
  • Pamuk topları

Cilt güzelliğinin vazgeçilmezleri arasında yer alan gül suyu ile hayal ettiğiniz cilt tipine sahip olabilirsiniz. 1 yemek kaşığı gül suyunu pamuk toplarının üzerine dökelim ve cildimizi hafifçe silelim. Gül suyu ile tonik işlemini her gece yatmadan önce uygulamaya alalım.

Gül suyunun içerisinde yer alan mineraller sağlıklı ve canlı cilt tipinin ön plana çıkmasın adına oldukça idealdir. Dilerseniz gül suyu aracılığı ile birbirinden özel maskeler de hazırlayabilirsiniz. Hemen kolları sıvayın ve gül suyu ile güzelliğinize güzellik katın.

Lütfen bu yazıya puan verin!
0 kişi puan verdi. Ortalama puan: 0
Yorum Ekle