Reklamlar
Van

İpekyolu Kaymakamı Aydın lösemi tedavisi gören çocukları ziyaret etti

VAN - İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, lösemi tedavisi gören hastaları ziyaret ederek moral verdi.

Van: İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, lösemi tedavisi gören hastaları ziyaret ederek moral verdi.


Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji servisindeki çocuklarla bir araya gelen Aydın, onlarla yakından ilgilendi, hediye verdi.


Reklamlar

Çocuklar, palyaço gösterisiyle eğlenceli anlar yaşadı.


Aydın, lösemiye karşı farkındalık oluşturmak ve hastalıkla mücadele eden çocuklara destek vermek amacıyla hastanede etkinlik düzenlediklerini söyledi.


Lösemi çocukların en çok moral ve motivasyona ihtiyaç duyduğunu belirten Aydın, "Burada palyaço ve sihirbazlık gösterileri sergilendi. Tedavi sürecinde morallerini yüksek tutmak ve eğitimlerine katkı sunmak amacıyla tüm çocuklarımıza tablet ve hediyeler verdik. Çocuklarımıza Allah'tan şifa, ailelerine sabır diliyorum." diye konuştu. Kaynak: AA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Belediye, Dursun Odabaş Tıp Merkezi, İhsan Emre Aydın, İpekyolu, Van, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir