In Street’in Outdoor Botları ile Her Adımda Rahatlığın Keyfini Çıkarın

In Street’in Outdoor Botları ile Her Adımda Rahatlığın Keyfini Çıkarın

Kışın en sert hava koşullarında bile dinamik yaşama eşlik edecek estetik ve fonksiyonel ürünler arayanlara In Street’ten müjde!

En havalı outdoor modellerini bir arada sunan In Street’in, doğa aktivitelerinin ve günlük kullanımın konforlu tamamlayıcısı su geçirmez outdoor botlarıyla sağlam ve kuru adımlar atın!

Hem günlük yaşamda hem de doğa yürüyüşlerinde sıklıkla tercih edilen, su geçirmez outdoor botlar, In Street'te kadın, erkek ve çocuklara özel modelleriyle vazgeçilmezler arasındaki yerini almaya hazır!

Zorlu şartlara muhteşem bir şekilde uyum sağlayan In Street outdoor kısa bot modelleri, birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Özel teknolojisi ile su geçirmez özelliklere sahip olan, dayanıklılığı ile en zorlu yollarda bile rahat yürüme imkânı sağlayan In Street koleksiyonunda; siyah ve gri renklerin hâkim olduğu, ince bağcık ve dikiş detaylarının yer aldığı modeller göze çarpıyor. Su geçirmeyen dirençli yapısının yanı sıra bilekte biten esnek ve kullanışlı modelleriyle her yaşa ve zevke hitap ediyor.

Trekking ve hiking gibi aktivitelerde, ayak yapısıyla tam bir uyum içinde olduğu için fark yaratan ve ergonomik taban yapılarıyla göz dolduran outdoor bot modelleri; kadın, erkek ve çocuklara soğuk havalarda ve zorlu yollarda bile en konforlu kullanımı vadediyor.

Her yaşa ve her tarza hitap eden birçok model ve fiyat seçeneğindeki ayakkabıları bir arada bulabileceğiniz In Street mağazalarında; Kinetix, Lumberjack, Nike, Dockers by Gerli, Adidas, Puma, Reebok, Mavi ve U.S. Polo gibi lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modelleri sizleri bekliyor. In Street koleksiyonlarını daha yakından görebilmek için In Street mağazalarını veya www.instreet.com.tr 'yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir