HARIBO KÜBİKS: Yepyeni, Yumuşacık ve Farklı

HARIBO KÜBİKS: Yepyeni, Yumuşacık ve Farklı

Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO’nun yepyeni ürünü Kübiks farklı yapısıyla yumuşak şeker sektörüne bir ilki getiriyor.

Haribo, üç boyutlu ve üzerlerinde taşıdıkları emojiler ile birbirinden değişik modlara bürünen eğlenceli küpler, kategorideki diğer ürünlere ise hiç benzemiyor.

Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO, yumuşak şeker kategorisine yepyeni bir ürün ekledi; HARIBO Kübiks. Yumuşacık yapısı, üzerlerinde taşıdıkları farklı emojiler ve küp şekliyle HARIBO Kübiks, tüketicilere modlarını yumuşatacak eğlenceli bir lezzet sunuyor.

Alışılagelmiş yumuşak şekerlere kıyasla daha önce görülmemiş bir yapıya sahip olan HARIBO Kübiks, 6 farklı renk ve lezzetten oluşuyor. Üç boyutlu küp şekillerinin her birinde farklı bir emoji bulunan ürün, tüketicilerine eğlenceli ve bambaşka bir HARIBO deneyimi sunuyor.

Tüm satış kanallarında ve raflarda yerini alan HARIBO Kübiks; kola, elma, ahududu, çilek, kiraz ve süt tatlarından oluşan aromaları ile farklı lezzetleri tek pakette birleştirmesiyle de dikkat çekiyor.

Etiketler: HARIBO.

Yorum Ekle