Hanak'taki besicilere seminer verildi

Ardahan
Hanak'taki besicilere seminer verildi

ARDAHAN - Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odasınca Hanak ilçesindeki besicilere yönelik seminer düzenlendi.

Oda Başkanı Ercan Ödül, gazetecilere, büyükbaş hayvan yetiştiriciliği açısından kentin önemli bir yerde olduğunu söyledi.

Hanak'taki yetiştiricilerle bir araya geldiklerini ve gelmeye devam edeceklerini anlatan Ödül, şöyle konuştu:

"Bölgede yetiştiricilerimizin büyükbaş hayvancılıkta verimliliğini arttırılmasını istiyoruz. Ayrıca ıslah çalışmalarından suni tohumlama uygulamalarına kadar birçok konuda seminerler düzenliyoruz. Odamızın bu konulardaki görüş ve önerilerini üreticimize aktardığımız için mutluyuz. Üniversitelerdeki akademik bilgi birikimini bölgemiz yetiştiricileri ile paylaşmaktan ve bu gibi seminerler ile katkı vermeye devam edeceğiz." Kaynak: AA

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ardahan haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ardahan Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Büyükbaş hayvan üreticisi, Kars Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası, seminer.

Yorum Ekle