Sitede 17296 kişi varsisliAğrısisli1°C

Başkan Sayan, yaşlı kadının ev hayalini gerçekleştirmek için çalışmalara başladı

Başkan Sayan, yaşlı kadının ev hayalini gerçekleştirmek için çalışmalara başladı

AĞRI - Ağrı'da, ihtiyaç sahibi Sıdıka Algör'ün metruk haldeki evi Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın talimatıyla yıkıldı.

Yüzüncü Yıl Mahallesi'ne giderek Algör'ü ziyaret eden eden Sayan, yaşlı kadının ev hayalini gerçekleştirmek için toprak evi yıktırdı.

Yıkım çalışmalarına da katılarak bir süre iş makinesini kullanan Sayan, yaptığı açıklamada, yıkım sonrası yeni evin yapımına başlayacaklarını belirtti.

Algör için en kısa zamanda güzel bir ev yapacaklarını aktaran Sayan, "Yardım etmek isteyen hayırseverlerden de katkı bekliyoruz. Sıdıka teyze mahallemizin ve bizlerin değerli bir annesidir, inşallah güzel bir eve kavuşacak." dedi.(AA)

Başkan Sayan, yaşlı kadının ev hayalini gerçekleştirmek için çalışmalara başladı1

Başkan Sayan, yaşlı kadının ev hayalini gerçekleştirmek için çalışmalara başladı2

Başkan Sayan, yaşlı kadının ev hayalini gerçekleştirmek için çalışmalara başladı3

3 Yorum

İsimsiz
İsimsiz
1 ay önce

Yaparsa savcı yapar helal olsun.

Ömer faruk
Ömer faruk
1 ay önce

Sayın başkan, evsiz bir vatandaşa bir sıcak yuva yapmanız takdire şayan bir davranıştır. herkes takdir eder. Fakat bunu reklam aracı yapıp ikide bir yayınlamak, hoş bir davranış değildir. Bir yemeğin içine tuz katmak lezzet verir, fakat tuzun dozu kaçarsa yemek zehir olur. Lütfen dozunu kaçırmayın.

isimsiz
isimsiz
3 hafta önce

reis bey ağrı belediyesinin internet sitesindeki şikayet hattının çalışmadığından dolayı şikayetimi buradan yazmak zorunda kaldım.
gazi mahallesi ESKİ mit binasının yanındaki 612 nolu caddede inşaatı devam eden iki bina var. mevsim nedeniyle inşaata ara verilmiş. bu inşaatlardaki bütün çer çöp inşaat artıkları artık ne bulmuşlarsa caddeye atmışlar. cadde pislik içinde. bu yorumu okuduktan sonra bu pisliği bir gelip kendi gözünüzle görün.

Başkan Sayan, yaşlı kadının ev hayalini gerçekleştirmek için çalışmalara başladı Haberine Yorum Ekle