Sitede 16532 kişi varaçıkAğrıaçık-3°C

Başkan Sayan, asfalt çalışmalarını denetledi

Başkan Sayan, asfalt çalışmalarını denetledi

AĞRI - Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, mahalleleri ziyaret ederek asfalt çalışmalarını denetledi.

Yavuz Mahallesi'nde devam eden asfalt çalışmalarını denetleyen Belediye Başkanı Savcı Sayan, yapılacak yollar hakkında teknik ekipten bilgi aldı.

Sayan, çalışma esnasında alanda bulunan vatandaşların taleplerini ve sorunlarını dinledi.

Millet Bahçesinde yapılan "Seni Seviyorum Ağrı" figürünün önünde hatıra fotoğrafı çektiren Sayan, yapımı tamamlanıp açılışları beklenen kafeleri inceledi.(AA)

 Başkan Sayan, asfalt çalışmalarını denetledi1

 Başkan Sayan, asfalt çalışmalarını denetledi2

 Başkan Sayan, asfalt çalışmalarını denetledi3

 Başkan Sayan, asfalt çalışmalarını denetledi4

5 Yorum

dfgherqa
dfgherqa
1 ay önce

Hep aynı yerlere dökülüyor bu asfalt nedense artık oralarda kim oturuyorsa işleri hallediliyor kenar mahalleleri gören duyan yok.

Yavuz mahallesi
Yavuz mahallesi
1 ay önce

Keşke,Mahalle içinde yıllardır, belediyeye ait kaldırım ve yolu işgal ederek dükkan, bahçe duvarı, garaj, kömürlük yapan işgalcilere müdahale edilseydi. Mesela, yüzüncü yıl parkı cıvarında birlik apartmanın hemen arkasındaki 8 metrelik sokağı tümden kapatarak kendi binalarına garaj girişi yapan küfrevioğlu apartmanını bir görün eminim sizde isyan edeceksiniz.

utku
utku
1 ay önce

gne reklama çıkmış attığı asfalta bak allah aşkına 1 cm kalınlığı ble yok memleket sen yokken 5 sene gerideydi sn geldin 10 sene geriye gitti yazık çok yazık yaklaşık 1 yıl olmuş başkan olalı daha elle tutulur bir çalışması yok yol yapacağına çukurları onaracağına temiz bir asfalt atacağına kalddırımları onaracağına gitmiş foto çekiyor 40 tane kameramanla şov yapıyor seni seviyorum ağrı yazar çok seviyor ya ağrıyı direk ışıklandırır saman dolurur yer süpürür fotoğraf çeker hey allahım yaaa

Adem
Adem
1 ay önce

Sayın başkan asfalt çalışmaları çook yavaş, doğalgaz anamızı ağlattı kar yağmadan en azından yama yapın lütfen

Temel reis
Temel reis
1 ay önce

Doğalgaz çalışmaları nedeniyle yollar köstebek yuvasına dönmüştü. Çok şükür birşeylerin yolunda gitmesine çok sevindim Belediyeye çok teşekkür ederim. İnşallah mahallelere de biran önce girerler.

Başkan Sayan, asfalt çalışmalarını denetledi Haberine Yorum Ekle