Sitede 5009 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR34°C

Başarılı sporcu Vali Baruş'u ziyaret etti

MALATYA - Malatya Valisi Aydın Baruş'u, Üst Minik ve Türkiye Genç Kadınlar Türkiye Boks Şampiyonasında birinci olan Hatice Akbaş ziyaret etti.Valilikten yapılan açıklamay...

Başarılı sporcu Vali Baruş'u ziyaret etti

Malatya - Malatya Valisi Aydın Baruş'u, Üst Minik ve Türkiye Genç Kadınlar Türkiye Boks Şampiyonasında birinci olan Hatice Akbaş ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Türkiye Boks Federasyonunca Amasya'da düzenlenen Üst Minik ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda genç kızlar A ringi kategorisinde 51 kilogramda birinci olan Hatice Akbaş, antrenör Kerem Akbaş ve Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz, Vali Baruş'u ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Baruş, sporcuyla gurur duyduğunu belirterek, "Müsabakada birincilik alarak ilimizi en güzel bir şekilde temsil ettiğiniz için sporcularımızı ve çalıştıran hocalarımızı tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Yavuz ise şampiyonaya 17 sporcunun katıldığını dile getirerek Hatice Akbaş'ın bu yıl Avrupa Şampiyonasına giderek Türkiye'yi temsil edeceğini anlattı.(AA)

Yorum Ekle