Sitede 1802 kişi varparçalı bulutluAğrıparçalı bulutlu-8.4°C

Aksa Doğal Gaz'da 3 milyon abone sevinci

Aksa Doğal Gaz'da 3 milyon abone sevinci

AĞRI - Aksa Doğal Gaz Ağrı Şubesi, şirketin Türkiye genelinde 3 milyona ulaşan abone sayısını pasta keserek kutladı.

Şube binasında gerçekleştirilen kutlamada Aksa Ağrı Doğal Gaz Şube Müdürü Evren Karyağdı, personelle birlikte pasta kesti.

Karyağdı, yaptığı açıklamada, şirketlerinin sürekli büyümesinden büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Ağrı ve Doğubayazıt ilçesinde altyapı çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Karyağdı, şöyle konuştu:

"2019 yılı sonu itibariyle 400 bin metre şebeke büyüklüğü ile 15 bin aboneye ulaşmayı hedeflenmektedir. Doğal gaz çalışmalarıyla Ağrı'da 55 yetkili iç tesisat firması faaliyete başlayarak istihdama olumlu katkı sağlandı. Bu sayının daha da artması umut edilmektedir. Ekonomik, konforlu, doğa dostu doğal gaz kullanımının yaygınlaşmasıyla Ağrı'da yaşanan hava kirliliğinin asgariye inecektir. Çalışmalarımız sırasında sağladıkları destekten dolayı başta belediyemiz ve diğer kurumlara teşekkür ederiz."(AA)

Aksa Doğal Gaz'da 3 milyon abone sevinci5

Aksa Doğal Gaz'da 3 milyon abone sevinci1

Aksa Doğal Gaz'da 3 milyon abone sevinci2

Aksa Doğal Gaz'da 3 milyon abone sevinci3

Aksa Doğal Gaz'da 3 milyon abone sevinci4

4 Yorum

Hakan
Hakan
5 ay önce

diyadinnet bu da haber mi

sezai
sezai
5 ay önce

ülkenın en pahalı gazını bize satarak kutlama yapar tabıkı

Aliyar
Aliyar
5 ay önce

Nimet e şükür nimeti ziyadeleştirir. Azıcık şükürden kimse bişey kaybetmez. Daha düne kadar tezek yapmak için çırpınan kişiler bugün doğalgaz a laf etmesin lütfenn

BakışAcısı
BakışAcısı
5 ay önce

Öncelikle olumsuz yorum yapan arkadaşlar sizler ya tüpçüsünüz yada kömürcü memleketin kanını emdiniz hala doymadınız! İkinci bir konu Doğalgazın birim fiyatını belirleyen kurum EPDK’dır.Şikayetin varsa Google yaz EPDK her bilgiye ulaşırsın ancak halkımız bilsin 8 sene sonra kimse değil AKSA kendisi EPDK indirim talep edecektir, bu doğalgaz birim fiyatının %10 sadece AKSA kasasına giriyor oda 8 sene sonra bilmeyen arkadaşlara anlatayım AKSA şirketi 8 sene boyunca devletten bir kuruş almadan hizmet yapmaktadır sadece abonelik ve depozito parası olarak kendini ayakta tutuyor eğer aksa yalnış olsaydı TÜRKİYENİN %80 ili aksa olamazdı unutmayın ne Iğdır ne Erzurum nede Muş Doğuda sadece Van ve Ağrı bir kalitenin dağıtım firmasıyla çalışıyor bence şükür edelim halimize!!!

Aksa Doğal Gaz'da 3 milyon abone sevinci Haberine Yorum Ekle