Sitede 1781 kişi varaz bulutluAğrıaz bulutlu2.8°C

Ağrı İş-Kur'dan üniversite öğrencilerine sosyal çalışma programı

AĞRI - Türkiye İş Kurumu Ağrı İl Müdürlüğü, Ağrı’da Sosyal Çalışma Programları'na (SÇP) 75 üniversite öğrencisinin alınacağını duyurdu....

Ağrı İş-Kur'dan üniversite öğrencilerine sosyal çalışma programı

AĞRI - Türkiye İş Kurumu Ağrı İl Müdürlüğü, Ağrı’da Sosyal Çalışma Programları'na (SÇP) 75 üniversite öğrencisinin alınacağını duyurdu.

Türkiye İş Kurumu Ağrı İl Müdürü Gıyas Güven üniversite öğrencilerinin çalışma hayatıyla tanışmalarını sağlamak maksadıyla düzenlenecek Sosyal Çalışma Programları(SÇP) için başvuruların 25 Haziran 2019 tarihinde başladığını ve 4 gün süreceğini açıkladı.

Açıköğretim, yüksek lisans ve doktora öğrencileri hariç olmak üzere akademik ortalaması 4 üzerinden en az 2, 100 üzerinden en az 53, 33 üzeri olan bütün üniversite öğrencilerinin başvurabileceği Program için başvuruların İŞKUR’un internet sitesi üzerinden kabul edilecek.

Öğrenciler programa katıldıkları her bir gün için 67,36 TL ödeme almaya hak kazanacak.

Başvuru Tarihi: 25-28 Haziran 2019
Seçme Tarihi: 05.07.2019 (Merkezi Elektronik Kura)

Gıyas Güven

1 Yorum

ağrılı
ağrılı
4 ay önce

Nasıl olsa garibanı almayacaksınız dayısı olanları alacaksınız boşuna haber yapmayın girecekler de bellidir iş kurdan kurumlara alınanlar bellidir adam 70 yaşına gelmiş onu alıyorsunuz gençler başvuruyor onları almıyorsunuz bile bu haberler bana hiç inandırıcı gelmiyor başvurular başlayınca başvuranların torbillileri aramaya başlarlar bunu alın diye belki partilerda liste bile hazırlanmıştır artık ağrıda kurumlar inandırıcılığı kaybetmiştir kurumlarda yolsuzluk yapan için veyahut böyle pislikleri olanları görevden alınanlar için partiden birileri arıyorsa yapacağımız bir şey yoktur

Yorum Ekle