Sitede 5157 kişi varparçalı az bulutluAğrıparçalı az bulutlu-2°C

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu Ağrı'da

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu Ağrı'da

AĞRI - Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanı Enes Eminoğlu TÜGVA Ağrı İl Temsilciliği tarafından düzenlenen sahur programına katıldı.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevi'nde gerçekleştirilen Sahur Programında konuşan TÜGVA Ağrı İl temsilcisi Abdulkadir Toğrul “Malumunuz Türkiye'nin 81 ilinde ve 400'e yakın ilçesinde iyiye ve güzele dair ne varsa içinde barındıran TÜGVA teşkilatlarımız bugün olduğu gibi, yarın da gençliğin ve ülkemizin göz bebeği olacaktır.” dedi.

Programda konuşan TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, TÜGVA Ağrı İl Temsilciliğinin yürüttüğü projeleri yakından takip ettiğini belirterek; “Yakın zamanda inşasına başlanılacak olan Gençlik Külliyesi gençliğin faydasına büyük hizmet sağlayacak, vatanına, milletine, ümmetine hayırlı bir gençliğin yetişmesinde ciddi bir misyon üstlenecektir. Her alanda gençliğin yetiştirilmesinde büyük çabalar sarf eden TÜGVA, ülkemizde ve dünyada ümmetin umudu olmak ve faydalı çalışmaların öncüsü olarak her zaman varlığını gösterecektir. Ağrı'daki bu birlik ve beraberliğin gecenin bu vaktinde de buluşmamıza vesile olmasına canı gönülden sevindim. ” dedi.

Sahur programına Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Ağrı Baro Başkanı Av. Mehmet Salih Aydın, Ak Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, Ağrı İl Müftüsü Tandoğan Topçu, Türk Kızılay Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Özer, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Kaya, Kamu kurum ve Kuruluşları Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri ile Teşkilat mensupları katıldı.

Program sonrası il teşkilatı üyeleri ile istişarelerde bulunan Genel Başkan Eminoğlu, hediye takdimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından Ağrı'dan ayrıldı.

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu Ağrı'da1

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu Ağrı da2

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu Ağrı da3

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu Ağrı da4

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu Ağrı da5

1 Yorum

Melih
Melih
7 ay önce

Ağrıda ne tür projeler yapılmış çok merak ettim zenginler toplantısı sanki

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu Ağrı'da Haberine Yorum Ekle