Sitede 12156 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Kaymakam Engin başarılı öğrencileri kabul etti

AĞRI - Doğubayazıt Kaymakamı Zafer Engin, Ağrı ve Doğubayazıt ilçesinde düzenlenen spor müsabakaları ile yarışmalarda dereceye giren öğrencileri kabul etti.Doğubayazıt'ta...

Kaymakam Engin başarılı öğrencileri kabul etti

AĞRI - Doğubayazıt Kaymakamı Zafer Engin, Ağrı ve Doğubayazıt ilçesinde düzenlenen spor müsabakaları ile yarışmalarda dereceye giren öğrencileri kabul etti.

Doğubayazıt'ta Gençlik Haftası etkinlikleri, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen kurum ziyaretleriyle başladı.

Doğubayazıt Kaymakamı Zafer Engin, etkinliklerin ilk gününde, Ağrı ve Doğubayazıt ilçesi genelinde düzenlenen Masa tenisi, satranç ve ecdada mektup yarışmalarında dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti.

Kendisini ziyaret eden öğrencileri çeşitli hediyelerle ödüllendiren Engin'e Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce forma hediye edildi.

Ziyarette öğrencilere Doğubayazıt Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu ve Reşat Erdem Anadolu Lisesi Müdürü Cemal Ersü eşlik etti.

Lordoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gençlik Haftası etkinliklerine kurum ziyaretleriyle başladıklarını söyledi.

Doğubayazıtlı gençlerin il ve ilçe genelinde düzenlenen spor müsabakaları ve yarışmalarda dereceye girerek ilçenin tanıtımına öncülük ettiklerini anlatan Lordoğlu, şöyle konuştu:

"Bu başarıda en büyük katkıyı, gençlerin kültürel ve sportif faaliyetlere katılımını artıran çalışmalarıyla Kaymakamımız Zafer bey verdi. Biz de bu vesileyle Gençlik Haftasına başarılı öğrencilerimizle birlikte kendisini ziyaret ederek başlamak istedik. Gençlik Haftası, önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz etkinliklerle dolu dolu geçecek."(AA)

Kaymakam Engin başarılı öğrencileri kabul etti1

Kaymakam Engin başarılı öğrencileri kabul etti2

Kaymakam Engin başarılı öğrencileri kabul etti3

Kaymakam Engin başarılı öğrencileri kabul etti4

Kaymakam Engin başarılı öğrencileri kabul etti5

Yorum Ekle