Sitede 2359 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU34°C

Bulanık'ta ramazan programı

MUŞ - Bulanık ilçesinde ramazan programı düzenlendi.Vali Selahattin Hatipoğlu İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde düzenlenen programda, öğrencilerin yaptığı resimler sergilen...

Bulanık'ta ramazan programı

MUŞ - Bulanık ilçesinde ramazan programı düzenlendi.

Vali Selahattin Hatipoğlu İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde düzenlenen programda, öğrencilerin yaptığı resimler sergilendi, iftar yemeği verildi ve "Hoş geldin on bir ayın sultanı ramazan" programı gerçekleştirildi.

Kaymakam Hacı Arslan Uzan, Kur'an-ı Kerim okunmasının ardından yaptığı konuşmada, şu ifadeleri kullandı:

"Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından korunma olan Ramazan-ı Şerif'in ilçemize, ülkemize ve dünyaya hayırlar getirmesini diliyorum. Bu güzel gecenin düzenlenmesinde emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımı, öğrenci velilerini ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum.Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin ramazan ayını kutluyorum."

YİBO Müdürü Muhammed Uğurlu ise "Okulumuzun güzel yavruları ve değerli öğretmenlerimizle bu geceyi hazırladık. Emek verilerek hazırlanan bu geceye katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Programa, İlçe Emniyet Müdürü Mesut Irmak, İlçe Müftüsü Murat Karanci, İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Metin Aral ve Mustafa Ergen, okul müdürleri, veli ve öğretmenler katıldı.(AA)

Yorum Ekle