Sitede 6177 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU34°C

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'a ödül

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'a ödül verdi. Başkan Erdoğan, partisinin Kızılcahamam'da gerçekleşt...

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'a ödül

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'a ödül verdi.

Başkan Erdoğan, partisinin Kızılcahamam'da gerçekleştirilen 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde en fazla oyu alan ilk beş sıradaki büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanlarına ödül verdi.

Yüzde 55,57 oy oranıyla Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.

savcı sayan ödül1

10 Yorum

utku
utku
3 ay önce

iş o ki milletin ödülünü alsın seçileli daha 1 ay olmadan yüzünü gören cennet oldu çok çalıştı ya ödül hakkıdır o kadar kapı söktü kaldırım yıkadı saman doldurdu :)))))))) çok çalıştı garibim artık sorunları söyliye söyliye yoruldum sözde nike fabrika geliyordu kardeş belediye geliyordu kardeş mahalle geliyordu o kadar vaad var nsl yapılacak belediyecilikte ömür gibi çok çabuk geçiyor 1 ay geçti bile daha elle tutulacak bir projesi yok sakın yanlış anlamayın bn yağ çekeyim kötüleyeyim yada sevmediğim için diyeyim değil ben memleketime acıyorum milletin memleketini dünya duyarken milletin memleketinden turits eksik olmazken benim memleketimde memleketli kalmamış yazık oluyor şu güzelim memlekete ben bu memleketimi ne bursaya ne ankaraya nede istanbula değişmem çünkü oralarda memleketinin memleketlinin sni bağrına basan kadar bağrına basan olmaz sahiplenen olmaz burdan batıya gidip 1 2 düzelenler bile memleketi kötüler olmuş

dfgherqa
dfgherqa
3 ay önce

Çokta bir beklentisi yok insanlarında yol yapmak bu kadar mı zor bıktık usandık bu saçma sapan yama asfalttan

Brusk04
Brusk04
3 ay önce

Bunun birsey yapacagi yok, hepsi goz boyama olan ona inanip oy veren saf yurekli hemsehrilere oldu.Bastan beliydi ilk basta bazi vaetler verdi kapi sokme nedir anlamadim.Sen is yap millet yaptigin isi gorsun. Sonra yanina gidenlere, kamera karsisinda yok ismini birak biz sana is ayarlayacagiz vb seyler hepsi yapmacik.Agri hic degismeyecek.

by necip
by necip
3 ay önce

ne boş boş konuşyorsunuz . bekleyinn bi görün..

emin
emin
3 ay önce

Sayın başkan Ağrı Belediyesi resmi sitesi devletin resmi sitesidir. Seçimlerde kullandığınız slogan ve afişleri orada kullanmanız doğrumu ? Unutmayın orası sizin kişisel siteniz değildir.

utku
utku
3 ay önce

necip arkadaşınızada ödül verin yav zoruna gitti garibim :)))) bekleyin görün diyor ya ulan neyi görecez neyi seçileli 1 ay olmamış daha elle tutulacak bir şeyi yok adamın 1 ay içinde seçilen bir belediye başkanı bşyler yapar çalışır proje üretir hiç olmassaa başlar yaa bu hiç onuda yapmadı 1 ay içinde sna yaptıklarını söylimmi 1 hafta boyunca saman doldurdu 1 hafta boyunce çöp topladı 1 hafta boyunca kapı söktü 1 hafta boyuncede millete iş aradı sözde yav bir belediye başkanı bunları yaparmı hepsindede şov yaptı reklam yaptı yani yararına halkına elle tutulacak birşey yapmadı ağrı halkı çöp toplayan saman dolduran kapı söken bir belediye başkanı istemedi ki bu kendini rezil etti belediye başkanı dediğin 2 valimiz gibi olacak musa ışın ve erban biri hem halkın içindeydi hemde memleketin halini görüp birşeyler yaptı diğeride hiç halkın içine çıkmadan yaptıklarıyla halkın beğenisini topladı fark bu kndini göstermenin reklam yapmanın bi faydası yok

by necip
by necip
3 ay önce

utku kardeşim, çok ön yargılısın, daha yolun başındayızz ;)

ahmed
ahmed
3 ay önce

millet olarak ne kadar da çabuk gaza geliyoruz. Hemen tepki vermede üstümüze yok. yorumlara bakıyorum herkes hemen şikayete başlamış. azıcık insaflı olalım. Sırrı 3 yıla yakın kaldı pek birşey yapmamasına rağmen sonsuz kredi verdiniz savcı sayan daha Bismillah başını kaldıramadı hemen eleştirmeye başladınız. gelelim eleştirilere:
1- siyasette adaylar halkın hoşuna gidecek şekilde davranırlar. Bu şekilde gariban kitleleri yanına çekerler. Ekrem İmamoğlu örneğinde gördüğümüz üzere iki süslü laf, iki karizmatik haraketle baş tacı edilirsin. Bunun için de siyasetçiler genelde bu şekilde davranırlar çünkü maalesef tükiyede işe yarar bu edebiyat. ama artık bunları bir kenara bırakıp çalışmaya koyulması gerekiyor savcı sayanın. bu konuda yorumcu arkadaşlara katılıyorum.
2-Bir ay oldu bir şey yapmadı denmiş. doğrudur 1 ay oldu birşey yapmadı. zaten biraz tarafsız düşünseniz 1 ay değil ilk 1 yıl pek birşey yapamayacağını anlayacaksınız. neden mi? yeni seçilen başkan önce kurumu tanıyacak, prosedürleri öğrenecek, personeli tanıyacak, araç gereç durumunu öğrenecek, yapılan veya devam eden işleri öğrenecek, borç harç durumunu ve belediye bütçesini inceleyecek, encümenlerin görevlendirmelerini yapacak, başkan yardımcısı filan atayacak, gelen gidenin tebriklerini kabul edecek, mevzuatı öğrenecek... yani adam belediyenin borcunu harcını gelirini giderini, personel sayısını, personel eksikliğini, araç gereç durumunu, projelerin durumunu, sorunları, mevzuatı öğrenmeye çalışıyor siz hala neden çalışmıyor diyorsunuz. Bütün tükiyede bu böyledir belediye başkanları ilk 1-2 yıl anca işi işleyişi öğrenirler son 2-3 yılda adam akıllı çalışırlar. Kimsenin elinde sihirli değnek yok hemen herşeyi düzeltsin.
3- sabahtan akşama kadar yüzlerce insan para iş ev yardım gibi isteklerle adamın başında bekliyor. vatandaşla görüşmezse bu defa da diyeceksiniz ki seçimi kazandı halka sırt çevirdi.
4- bir işin yapılabilmesi için projelerin hazırlanması, onaylanması, ihale ilanı, ihalenin yapılması, sözleşme yapılması ve işe başlanması 1 aydan fazla sürer.
Kısacası biraz sabırlı olalım.

by necip
by necip
3 ay önce

ahmed çok güzel yorumladın.. tşkr ediyrum kardes

Utku
Utku
3 ay önce

Sayın ahmed arkadaşım çok gzel özetlemişsinde diyorsun ki 1 2 yılda kndini toparlar anca iş yapar ztn geriye ne kalıyor ki hem bu vali hiç 1 2 yıl bklemedi onu geçtim milleti prosüdürleri tanıycak başkan yardımcısı atıycak diyosn karşındaki yıllardır siyasetin içinde canım hatırlatim artı bunları ypması 2 ayını bile almaz kalkmış makine yi araç gereci öğrenicek diyosun kalkıp kndisi sürmiycek arabaları şöförü var araçların ha sn dersen gne 30 kamera 40 kişi takıp araç sürecek dersen o zmn 1 ay ders alır :)))))) sen bunları diyosn ya kesin burda yaşamıyosn başkan dediğin seçildiği gbi şehire kndisi iner sorunu bizzat görür ve söyler yaparlar bunun için 2 yıl beklemesinin bi anlamı yok sırrı diyosun doğru oda bşy yapmadı ama hiç olmassa meydan tarafını kalıcı kaldırım kalıcı yol yptı çevre düzenlemesi yaptı dar olan yerleri trafiğe kapattı canlanıp milletin glmesini sağladı çevre düzeni yaptı savcı beyin saman doldurmaya kapı sökmeye iş bulmaya kaldırım yıkamaya işi zamanı varda ara yollardaki çukurları kapatmaya giderleri açmaya trafiği çözmeye çevre düzeni yapmayamı Zamanı yok başbakan gliyor die karın içine çamurun içine çiçek ekmeyi biliyoda caddedeki gideri çukurumu kapatamıyor kör değilsen görürsün

Yorum Ekle