Sitede 7262 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Ağrı'ya 42 doktor müjdesi!

AĞRI - Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Ağrı'ya 42 yeni doktorun atandığı müjdesini gece geç saatlerde telefonla aradığı Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'a verdi. Ağrı ...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Ağrı'ya 42 doktor müjdesi!

AĞRI - Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Ağrı'ya 42 yeni doktorun atandığı müjdesini gece geç saatlerde telefonla aradığı Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'a verdi.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan sosyal medya hesabından Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile yaptığı telefon görüşmesinin görüntüsünü paylaşarak Ağrı’ya 42 doktorun atandığını bildirdi.

Sayan paylaşımında “Saat 23:52. Sağlık bakanımız Sayın Dr. Fahrettin KOCA bey aradılar ve AĞRI için 42 doktor atadıklarını söylediler. Bizim için bu gece vakti büyük bir müjde oldu.Bütün Ağrı’lılar adına Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz. Allah eksikliklerini vermesin...” ifadelerini kullandı.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi de sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda "Ağrı Merkez ve İlçelerimize 26'sı Uzman Doktor olmak üzere toplam 42 Doktor kadro tahsisi yapılmıştır. 30 Nisan 2019 tarihindeki kurada atamaları yapılacak olup, güvenlik soruşturmaları tamamlandıktan sonra görevlerine başlayacaklardır. Sağlıklı günler dilerim." ifadelerine yer verdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Ağrı'ya 42 doktor müjdesi!1

5 Yorum

Kemal kaya
Kemal kaya
3 ay önce

mesele doldur bosalt mantığı ile birkaç ayda bir doktor aşamadan ziyade mesele şu ki gelen doktorların yüzde yüz u mecburi hizmet biter bitmez bir gün dahi kalmadan uçup gitmesidir.
Siz adam gibi bir yönetim Şehircilik yaşam alanı olusturmazsaniz
her gelen siyasi kendi di adamlarımi yerlestirecem diye bir kaç ayda bir mülki idare amirleri ve yöneticileri değiştirirse ortalık kesmekes olur

furkan0404
furkan0404
3 ay önce

yaparsa savcı baba yapar

AĞRILI
AĞRILI
3 ay önce

Kemal kaya isimli arkadaşın yorumuna sonuna kadar katılıyorum her gelen siyasi bizzat sağlıkta kendi adamını başa getirmeye çalışmassa yürüyen işleri düzene konulan işleri yeniden kendi adamını getirip sistemi baştan aldırmasa ağrıda bir şey olur ancak bu ağrıda işlemiyor ama benim şu anda güvendiğim tek insan Sayın Savcı Sayan inşallah Ağrıda her şeyi düzene sokacak ağrıdaki keşmekeşliği düzeltecek ve halka hizmetin daha iyi nasıl yapılır onun savaşını verecek şimdiden kendisine Allah kolaylık versin sonuna kadar Savcı Sayanın yanındayız

Mehmet
Mehmet
3 ay önce

Sayın başkan...Hastanelerin belediyeye bağlandığını bilmiyorduk. Sayenizde öğrenmiş olduk. Ağrıya kaç öğretmen atandığınıda ilk senden öğreniriz.

muhyettin
muhyettin
3 ay önce

yukarda yorum yapan arkadaşlar, savcı beyin burada vermek istediği mesaj sizin düşündüğünüz gibi değil. 42 doktorun atanması zaten üç ay önce milletvekili ekrem çelebi tarafından ağrılılara defalarca sms göndererek açıklamıştı. yeni bir gelişme değil. savcı bey özellikle saat 23:52 ibaresini üzerine basa basa söylemesinin nedeni gecenin saat 23:52 sinde sizi sadece çok çook samimi biri arar. yani savcı beyin bunu videoya çekip yayınlamasında vermek istediği bakın ben sağlık bakanıyla ne kadar samimi olduğumu gözünüzle görün mesajıdır.

Yorum Ekle