Sitede 5414 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu9.4°C

Başkan Gürkan'a hayırlı olsun ziyareti

MALATYA - Malatya Valisi Aydın Baruş ve Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Teftiş Kurulu Başkanı Yunus Nadi Kolukısa, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a hayır...

Başkan Gürkan'a hayırlı olsun ziyareti

Malatya - Malatya Valisi Aydın Baruş ve Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Teftiş Kurulu Başkanı Yunus Nadi Kolukısa, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Büyüşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, ziyarette konuşan Vali Baruş, Büyükşehir Belediyesi ile vatandaşların yüzünü güldürecek hizmetler yapacaklarını belirterek, "Selahattin Gürkan'ın, Battalgazi Belediye Başkanlığı döneminde turizm ve kültür konularına göstermiş olduğu hassasiyet ile sosyal hizmetlerde engelli ve muhtaç durumdaki vatandaşlarımıza göstermiş olduğu hassasiyeti bu dönemde de göstereceğine inanıyorum. Yapacağımız çalışmalarda Malatya'nın sanayi, tarım, turizm ve kültür hizmetleri alanında daha iyi seviyelere gelmesi için birlikte çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Gürkan da ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, sosyal ve kültürel alanlarda yapacakları yatırımlarda Valilik ile koordineli çalışacaklarını kaydetti.(AA)

Yorum Ekle