Sitede 5194 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Ağrı'da Veliler Arası Bilgi Yarışması

AĞRI - Ağrı Cumhuriyet Anadolu Lisesi tarafından “Sen Uzat Eli Ben Olurum Veli” projesi kapsamında düzenlenen Veliler Arası Bilgi Yarışmasında renkli görüntüler ortaya çı...

Ağrı'da Veliler Arası Bilgi Yarışması

AĞRI - Ağrı Cumhuriyet Anadolu Lisesi tarafından “Sen Uzat Eli Ben Olurum Veli” projesi kapsamında düzenlenen Veliler Arası Bilgi Yarışmasında renkli görüntüler ortaya çıktı.

Okulun kapalı spor salondan düzenlenen bilgi yarışmasına 23 şubeden toplam 69 veli katılırken, velilere öğrencileriyle ilgili 20 soru soruldu.

Bazen itirazların yaşandığı yarışmada öğrenciler, velilerine alkışla destek verdi. Erkek ve kadınlardan oluşan yarışmada veliler kıyasına yarışırken, velilerin verdiği cevaplar hem kendileri hem de izleyenleri gülümsetti.

Kendisini yarışmanın atmosferine kaptıran velilerin davranışları sonucunda renkli görüntüler ortaya çıktı. Yarışmada aynı puanı alan velilere yedek sorular soruldu. Finale kalan 12/C ile 10/C şubelerindeki velilere yine öğrencileriyle ilgili sorular soruldu.

Sorulara doğru cevap veren ve birinci olan 10/C sınıfı öğrencisi Dilan Şimşek’in velisi Nebile Şimşek, birinciliğini kızı Dilan Şimşek’e sarılarak kutladı.
Katılımcılar tarafından yarışmaya katılan velilere sertifika verildi. Yarışmaya katılan tüm velilere teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, daha sonra birinci olan veli Nebile Şimşek’e çeyrek Altın verdi.

Programa İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmetşafi Erim, Memur Sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer, ÇODEM Müdürü Fesih Türtük, öğretmenler, okul müdürleri, öğrenci ve veliler katıldı.

Ağrı veliler yarışıyor1

Ağrı veliler yarışıyor2

Ağrı veliler yarışıyor3

Ağrı veliler yarışıyor4

Ağrı veliler yarışıyor5

Ağrı veliler yarışıyor6

Ağrı veliler yarışıyor7

Yorum Ekle