Sitede 5374 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR27°C

AİÇÜ Öğrencilerinin Çocuk Evleri ve Huzurevi ziyareti

AĞRI - Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencileri spor ve rekreasyon yönetimi uygulamaları dersi kapsamında bö...

AİÇÜ Öğrencilerinin Çocuk Evleri ve Huzurevi ziyareti

AĞRI - Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencileri spor ve rekreasyon yönetimi uygulamaları dersi kapsamında bölüm başkanı Prof.Dr. Ali Tekin öncülüğünde Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde koruma ve bakım altında bulunan çocuklar ile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan yaşlı vatandaşlarla bir araya geldi.

Üniversite öğrencileri Sevgi Evleri Sitesi Müdürlüğünde koruma ve bakım altında bulunan çocuklarla eğitici oyunlar oynadı. Çocuklarla birbirinden eğlenceli eğitici oyunlar oynayan öğrenciler, daha sonra çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan yaşlı bireylerle de bir araya gelen öğrenciler burada müzik etkinliği düzenledi. Yaşlılarla bir süre sohbet eden öğrenciler daha sonra müzikler söyleyip, yaşlılarla halaylar çekti. Program sonunda üniversite öğrencileri, yaşlılara çeşitli hediyeler takdim etti.

Taşlıçay kurtuluş bayramı1

Taşlıçay kurtuluş bayramı2

Taşlıçay kurtuluş bayramı3

Taşlıçay kurtuluş bayramı4

Taşlıçay kurtuluş bayramı5

Taşlıçay kurtuluş bayramı6

Yorum Ekle