Sitede 8486 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu23°C

Savcı Sayan'dan mirgün cabas'a yanıt: Hey gidi hadsiz adam

AĞRI - CNN Türk'ten kovulan sözde gazeteci mirgün cabas’ın Ağrı'yı küçümseyen paylaşımına Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ‘'Hey gidi hadsiz adam' başlığıyla, 'Sahip old...

Savcı Sayan'dan mirgün cabas'a yanıt: Hey gidi hadsiz adam

AĞRI - CNN Türk'ten kovulan sözde gazeteci mirgün cabas’ın Ağrı'yı küçümseyen paylaşımına Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ‘'Hey gidi hadsiz adam' başlığıyla, 'Sahip olduklarını hakir gören insan, elindekilere karşı ihanete meyillidir' şeklinde cevap verdi.

mirgun cabas, Sacı Sayan’ın Belediye Başkanlığını büyük farkla kazandığı Ağrı ile ilgili hazımsızlığını gözler önüne seren skandal bir paylaşımda bulunmuştu. cabas’ın sosyal medyadan takipçilerine, Ağrı'yı küçümseyerek Sayan'ın başarısına gölge düşürmeye çalıştığı küstah paylaşımına AK Parti'li Savcı Sayan'dan ders niteliğinde bir yanıt geldi.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, mirgun cabas için 'Hey gidi hadsiz adam...' başlığıyla "Sahip olduklarını hakir gören insan, elindekilere karşı ihanete meyillidir. Biz vatan toprağının her karışıyla gurur duyuyoruz. Ata, baba toprağımız Ağrı'ya hizmet etme fırsatı bize nasip oldu. Gururla, onurla hemşehrilerimize hizmet edeceğiz." şeklinde paylaşımda bulundu.

cabas'ın paylaşımına tepkiler devam ediyor.

Savcı Sayan Mirgun Cabas1

Savcı Sayan Mirgun Cabas2

2 Yorum

Ayşin hakan
Ayşin hakan
3 ay önce

Sayın savcı sayan ağrıyı yaşanılır bir kente dönüştürmek bu hadsiz e verilecek en iyi cevaptır. Başarılar...

tekin
tekin
3 ay önce

Ağrıda yaşamak için kaliteli olmak lazım benim memleketime dil uzatacak kadar kaliteli görmüyorum bunu, vatan bir bütündür bayrağımız her karışında dalgalanmaktadır evelallah kıyamete kadar da dalgalanacaktır. inşaallah

Yorum Ekle