Sitede 2595 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu10.6°C

Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinden 18. Mart etkinliği

AĞRI - Ağrı Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri, okulda dağıtılan savaş yemeği ile Çanakkale Savaşı ruhunu yaşayarak öğrendiler.Cumhuriyet İlkokulu 3/A öğrencilerine öğrenci ...

Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinden 18. Mart etkinliği

AĞRI - Ağrı Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri, okulda dağıtılan savaş yemeği ile Çanakkale Savaşı ruhunu yaşayarak öğrendiler.

Cumhuriyet İlkokulu 3/A öğrencilerine öğrenci velisi tarafından hazırlanan Çanakkale Savaşında yenilen hoşaf ve Buğday çorbası ikram edildi.

Etkinlikte minik öğrencilere Çanakkale türkü eşliğinde Çanakkale Savaşında askerlerin ana yemeği olan hoşaf ve buğday çorbası ikram edildi. 3 A sınıf öğrencisi İsra Demir'in okuduğu şiirle biten programda duygusal anlar yaşandı.

Öğrencilere Çanakkale ruhunu yaşatmak ve onları yad etmek, yaşadıklarını empati yoluyla anlamak adına böyle bir etkinliğin yapıldığı belirtildi.

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği1

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği2

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği3

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği4

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği5

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği6

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği7

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği8

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği9

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği10

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği11

Ağrı cumhuriyet ilkokulu Çanakkale etkinliği12

6 Yorum

İsimsiz
İsimsiz
3 ay önce

Bilinçli bireyler yetiştirmek adına yaptığı bu güzel etkinlikten dolayı değerli Yüksel hocamı gönülden tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sizin gibi kaliteli öğretmenlere ihtiyacı var.

Cesim GÜLÇİN
Cesim GÜLÇİN
3 ay önce

O, Okulda görev yaptığım için gururlandım.Helal Olsun öğrencilerime,velilerime ve de Yüksel öğretmenime.

Keziban murat
Keziban murat
3 ay önce

Çocuklarımız bu günü yaşadılar ne mutlu çocuklarımıza.Rahmetle ve dua ile şehitlerimizi anıyoruz değerli hocamız yüksel hanıma çok teşekkür ederim.

SELMA YİĞİTALP
SELMA YİĞİTALP
3 ay önce

Cumhuriyet İlkokulu Ağrının en eski ve gözde okuluydu. Fakat ikili eğitim yapıldığı dönem baya kötü durumdaydı. Okulun yeni müdürü göreve başladıktan sonra okul o eski ve parlak dönemine yeniden döndü. Okul müdürü Mustafa Beyin eğitim ve öğretimdeki liderliği sayesinde gayretli ve çalışkan öğretmenleriyle oluşturduğu başarılı ve etkili eğitim ve öğretim ortamı ile öğrencilere ilimizin en kaliteli eğitimi veriliyor. Bende bir eğitimciyim. Cumhuriyet İlkokulu Öğrencilerinde bilgiyi davranışa dönüştürme serüvenini görünce hayran kaldım. Başta müdür beyi ve onunla uyumlu bir şekilde çalışan öğretmen arkadaşları tebrik ederim. Ağrımızın böyle eğitim liderlerine ihtiyacı var.

Yasin doğru
Yasin doğru
3 ay önce

Cumhuriyet ilkokulu son 20 yılın en iyi dönemini yaşıyor başarılı idareci arkadaşlar Sayesinde okul son iki yılda fiziki altyapısı ve eğitim öğretim açısından çok iyi bir noktaya geldi onları tebrik ediyorum

Kemal Turan
Kemal Turan
3 ay önce

18 Mart Şehitler günü münasebetiyle hazırlanmış olan bu etkinlik öğrencilerin empati duygularını geliştirerek Çanakkale ruhunu anlamalarına sebep oluyor Cumhuriyet ilkokulu öğrencilerini öğretmenlerini özellikle ağırmızın saygın eğitimcilerinden olan okul müdürünü tebrik ediyorum

Yorum Ekle