Sitede 5124 kişi varhava açıkAğrıAçık29.8°C

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Van'da

VAN - Van'da ziyaretlerine devam eden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kültür Sokak'ta gençlerle buluştu, İpekyolu Gençlik Merkezinde sivil toplum kurulu...

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Van'da

VAN - Van'da ziyaretlerine devam eden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kültür Sokak'ta gençlerle buluştu, İpekyolu Gençlik Merkezinde sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle sohbet etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Kasapoğlu, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necdet Takva'nın seçim bürosundaki programının ardından esnafı ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Van1

Caddede vatandaşlarla sohbet eden Kasapoğlu, daha sonra İpekyolu ilçesindeki Kültür Sokak'ta gençlerle bir araya geldi. Gençlerin "Samanyolu" şarkısıyla karşıladığı Bakan Kasapoğlu, burada gençlerle bir süre görüştü.

Daha sonra, İpekyolu Gençlik Merkezinde kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle sohbet etti. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, fotoğrafçısı Ahmet İzgi'nin Van'ın İpekyolu ilçesinde yaşayan ailesini de ziyaret ederek, Aile bireyleriyle görüştü.(AA)

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Van1

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Van2

Yorum Ekle