Sitede 6948 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu18°C

Ağrı il genel meclisi üyeliği seçimleri kesin aday listesi

AĞRI - Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri, Ağrı İl Genel Meclisi Üyeliği Seçimi için Ağrı merkez ile Diyadin, Doğubayazıt, Patnos, El...

Ağrı il genel meclisi üyeliği seçimleri kesin aday listesi

AĞRI - Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri, Ağrı İl Genel Meclisi Üyeliği Seçimi için Ağrı merkez ile Diyadin, Doğubayazıt, Patnos, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay ve Hamur ilçelerinin kesin aday listesini açıkladı.

Ağrı'da bağımsız adaylar dahil, kesin aday listeleri ilçe seçim kurullarınca ilan edildi. Liste adı soyadı, Mesleği, Öğrenim Durumu, Adaylık Türü ve Aday Sıra No şeklindedir. Ağrı il ve ilçe seçim Kurulları tarafından ilan edilen il genel meclisi üyeliği seçimi Kesinleşmiş Aday Listesi:

AĞRI İL SEÇİM ÇEVRESİ
IL GENEL MECLISI ÜYELIGI SEÇIMLERI KESIN ADAY LISTESI

AĞRI MERKEZ SAADET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • KUTFETTİN AKYILDIRIM ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • AHMET ERAT ESNAF İLKOKUL ASIL 2

AĞRI MERKEZ VATAN PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ÖZAY GÖKÇE EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

AĞRI MERKEZ BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MUHAMMET KADİR ABAK ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

AĞRI MERKEZ CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ALİ TAŞDEMİR İLKOKUL ASIL 1
  • NECİP KOCABEY EMEKLİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 2
  • ADNAN YEL TÜCCAR İLKOKUL ASIL 4
  • AHMET AYBAY ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 5

AĞRI MERKEZ ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • GÜNGÖR YILDIRIM ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 1
  • SELAHATTİN TEMEL ESNAF İLKOKUL ASIL 2
  • İRFAN KALKAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
  • ALİCAN ALTINTAŞ ÇİFTÇİ ASIL 4
  • MEHMET TATLİ ESNAF ASIL 5
  • SEBAHATTİN AKTAY ESNAF İLKOKUL YEDEK 1
  • HAMDİ SARİ ESNAF İLKOKUL YEDEK 2
  • ALİ ALPDOĞAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 3
  • KIYAS YILDIRIM EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE YEDEK 4
  • FIRAT ÖZBİLGİ ESNAF YEDEK 5

AĞRI MERKEZ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • TURAN KÖÇERİ EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • FIRAT BAYRAKTAR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
  • MEHMET TÜRK EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
  • YILMAZ KAYA ESNAF İLKOKUL ASIL 4

AĞRI MERKEZ İYİ PARTİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • EMRE DEMİR ESNAF ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 1

AĞRI MERKEZ HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • SABRİ DAŞDEMİR SERBEST MESLEK İLKOKUL ASIL 1
  • AYFER BİRLİKLER TERZİ İLKOKUL ASIL 2
  • NECDET ASLAN EMEKLİ ASIL 3
  • MEMET ALİ YAĞIZ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 4
  • KIYAS KARAKAYA İLKOKUL ASIL 5

DİYADİN SAADET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • HASAN YAŞAR SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

DİYADİN VATAN PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ERKAN ENDER ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

DİYADİN BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • SEDAT YALÇIN ŞOFÖR ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

DİYADİN CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MEHMET EMİN YAŞLI TÜCCAR ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • AHMET YENİGÜN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2
  • ZENUN BOZTEPE İNŞAATÇI ORTAOKUL/LİSE ASIL 3

DİYADİN ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • İHSAN GÜVEN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • REMZİ ARSLAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
  • ABDURRAHMAN DÜZCE ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
  • AHMET KAYA ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
  • MEHMET ŞİRİN KARA ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 2
  • ABDULBAKİ ÇETİN ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 3

DİYADİN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MEMET SARI ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • VAHYETTİN DEMİR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 2

DİYADİN İYİ PARTİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • CAFER DEMİR MERMER USTASI İLKOKUL ASIL 1

DİYADİN HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MEHMET ALİ YAŞAR ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 1
  • DİLEK ÖZDEN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
  • AHMET ÖZDEN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 3
  • ABDULBAKİ YAŞAR SERBEST İLKOKUL YEDEK 1

DOĞUBAYAZIT SAADET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ENİS CENGİZ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

DOĞUBAYAZIT VATAN PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • HASAN BARAN ERÇEL ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

DOĞUBAYAZIT BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ÖMER YALÇIN ŞOFÖR ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

DOĞUBAYAZIT CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ADİL ÖZDEMİR ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 1
  • İLHAN ÖNELGE ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2

DOĞUBAYAZIT ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MEHMET ERTOĞROL ESNAF ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 1
  • SEYİTHAN GÜRÜR İŞ ADAMI ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 2
  • CELAL SANKUR EMEKLİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 3
  • ABDULLAH İLHAN İHRACATÇI ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
  • ADEM TEKER SERBEST MESLEK ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 5
  • ONUR AKDAĞ SERBEST MESLEK İLKOKUL YEDEK 1
  • HASAN NURİ EDİZ SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE YEDEK 2
  • MEMET ALADAĞ ESNAF İLKOKUL YEDEK 3
  • MEHMET DÖLCEK ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 4
  • MUKKADES ÖRS DIŞ TİCARET ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL YEDEK 5

DOĞUBAYAZIT MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MELİK AKTAŞ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 1

DOĞUBAYAZIT HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • KENAN ALKAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • DİLEK KARATAŞ YOK İLKOKUL ASIL 2
  • AHMET ÖZKAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
  • SABRİ KARAYEL SERBEST İLKOKUL ASIL 4
  • MEHMET BİRDAL TESİSAT USTASI ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
  • ALİ AYDIN ŞOFÖR İLKOKUL YEDEK 1

DOĞUBAYAZIT BAĞIMSIZ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MEHMET YÜCE ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

ELEŞKİRT SAADET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • CEVDET ATAŞ İŞ ADAMI ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • DURSUN BALIKÇI SERBEST İLKOKUL ASIL 2
  • BEŞİR GÖKSER ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 3

ELEŞKİRT VATAN PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • SİBEL CANBAZOĞLU ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 1

ELEŞKİRT BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • EMRAH GELTURAN ŞOFÖR İLKOKUL ASIL 1

ELEŞKİRT CUMHURİYET HALK PARTİSİ

  • ŞEREF ÇABUK İLKOKUL ASIL 1
  • HAMİT YAMAN ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
  • YUNUS ÇUR İLKOKUL ASIL 3

ELEŞKİRT ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MUSTAFA MIZRAK ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 1
  • ORHAN YAZICI ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
  • ŞAHABETTİN CEMİL KAHRİMAN EMEKLİ İLKOKUL ASIL 3
  • NUSRET YERLİKAYA İLKOKUL İLKOKUL YEDEK 1
  • İSHAK GÜLTEKİN EMEKLİ İLKOKUL YEDEK 2
  • YÜKSEL ÖZTÜRK SERBEST İLKOKUL YEDEK 3

ELEŞKİRT DEMOKRAT PARTİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ZEKİ YILDIZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • METİN DOĞAN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
  • FEHMİ KAHRİMAN ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
  • YAKUP KILIÇ ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 1

ELEŞKİRT MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ERHAN MURAT SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

ELEŞKİRT HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MEHMET CÜNEYT ANAR ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • MUHAMMET YAZICI ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
  • ALİ KARAMAN EMEKLİ İLKOKUL ASIL 3

HAMUR SAADET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MAHMUT BARTIK ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • ALİ YAHYA OĞUR ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 2

HAMUR VATAN PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ELİF GÖKKUŞ ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

HAMUR BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • SAİT SARI ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

HAMUR CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ORHAN BAYRAM ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 1

HAMUR ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • RAMAZAN ÇEÇEN ESNAF İLKOKUL ASIL 1
  • AHMET ZENGİN İŞÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
  • NİMET OĞUZ ESNAF İLKOKUL YEDEK 1
  • ENVER TURGUT ESNAF İLKOKUL YEDEK 2

HAMUR DEMOKRAT PARTİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MUSTAFA DAŞDEMİR ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • KİYAS ÇAĞALA ASIL 2 İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

HAMUR MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • SİNAN TAŞDEMİR İŞÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

HAMUR HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • REMZİ ÜREGİL ESNAF İLKOKUL ASIL 1
  • BAHYETTİN DEMİRDERE İLKOKUL ASIL 2

HAMUR BAĞIMSIZ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • MEHMET FATİH AKYILDIRIM ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

PATNOS SAADET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • HİKMET ÇİL ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • VEFA BAYRAM ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
  • İSMET AYAZ SERBEST İLKOKUL ASIL 3
  • UMUT OĞUR SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 4
  • CESİM GÜLALMAZ MUHTAR İLKOKUL YEDEK 1
  • MUSTAFA ÇAKAN ESNAF İLKOKUL YEDEK 2
  • ALİ SAYILIR SERBEST İLKOKUL YEDEK 3
  • ERTUĞRUL YAVUZ ESNAF İLKOKUL YEDEK 4
  • HAYRETTİN TAŞDEMİR SERBEST ORTAOKUL/LİSE YEDEK 5

PATNOS VATAN PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • NİLAY GÜVEN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

PATNOS BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • YUNUS ÇAVDARCI SERBEST İLKOKUL ASIL 1

PATNOS CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ALİ EŞREF TUTMAZ SERBEST İLKOKUL ASIL 1
  • FERİT ASLAN SERBEST İLKOKUL ASIL 2

PATNOS ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • NESİM ALA ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • METİN DOĞAN ESNAF İLKOKUL ASIL 2
  • HAMDULLAH TURAN EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
  • MURAT ÜNAL ESNAF İLKOKUL ASIL 4
  • FEHMİ TEKDEMİR İNŞAAT ORTAOKUL/LİSE ASIL 5
  • FESİH TANGÜÇ MUHTAR ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
  • DENİZ İŞIK SANAT YAPILAR ŞEFİ ÜNİVERSİTE / YÜKSEKOKUL YEDEK 2
  • İBRAHİM ESKİN ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 3

PATNOS MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ÇETİN ULUTAŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • EKREM MEMİŞ SERBEST İLKOKUL ASIL 2
  • ALİ CENGİZ İNŞAATÇI İLKOKUL ASIL 3

PATNOS İYİ PARTİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ÖMER TEMEL SERBEST İLKOKUL ASIL 1
  • SÜLEYMAN BOĞURCU SERBEST İLKOKUL ASIL 2

PATNOS HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ERCAN KAYA SERBEST İLKOKUL ASIL 1
  • NURETTİN NAS SERBEST İLKOKUL ASIL 2
  • KUTFETTİN ÖZGÜR ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 3
  • ERGİN DURDU SERBEST İLKOKUL ASIL 4

TAŞLIÇAY SAADET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ORHAN KARABAT SOFÖR İLKOKUL ASIL 1
  • MUSTAFA KARABAT ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2

TAŞLIÇAY BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • HAŞEM YALÇIN ŞOFÖR ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

TAŞLIÇAY CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ÖZCAN ALTAY ESNAF İLKOKUL ASIL 1
  • HASAN ASLAN ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2

TAŞLIÇAY ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • SÜLEYMAN ÇAKMAKÇI EMEKLİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • OSMAN KIZILTAŞ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2
  • HİKMET KARATAŞ ESNAF İLKOKUL YEDEK 1
  • KİYMET KAYA EV HANIMI İLKOKUL YEDEK 2

TAŞLIÇAY MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • YAKUP TURAN SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • HANİFİ SAMANCI SERBEST MESLEK ORTAOKUL/LİSE ASIL 2

TAŞLIÇAY İYİ PARTİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • EMRAH ARSLAN SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

TAŞLIÇAY HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ABDURREZAK KAYA ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 1
  • ERDAL YÜKSELEN SERBEST İLKOKUL ASIL 2

TUTAK VATAN PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ASLI ERİŞEN ÖĞRENCİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 1

TUTAK BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ALİ FUAT ÇELİK ESNAF ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ASIL 1

TUTAK CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ZEKİ POLAT ESNAF İLKOKUL ASIL 1
  • İLHAN YAZICİ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2
  • ERDOĞAN SAYAN ÇİFTÇİ ORTAOKUL/LİSE ASIL 3

TUTAK ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ÖMER YILDIRIM ESNAF İLKOKUL ASIL 1
  • CAHİT CENGİZ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 2
  • EROL ARSLAN ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 3
  • BEDİR ÇELİK ESNAF ORTAOKUL/LİSE YEDEK 1
  • FELEMEZ ÖZER ÇİFTÇİ İLKOKUL YEDEK 2
  • KASIM VURAL ESNAF İLKOKUL YEDEK 3

TUTAK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • ENES ARTIŞ ESNAF ORTAOKUL/LİSE ASIL 1
  • ZAFER ÖZER EMEKLİ İLKOKUL ASIL 2
  • ÇETİN ÖZTAŞ ÇİFTÇİ İLKOKUL ASIL 3

TUTAK HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİ ÜYE LİSTESİ

  • AHMET ÇEÇEN İŞÇİ İLKOKUL ASIL 1
  • NİMET ÖZTÜRK SERBEST ORTAOKUL/LİSE ASIL 2
  • İHSAN DEMİR İLKOKUL ASIL 3

ağrı il genel meclis üyeliği listesi1

Yorum Ekle