Sitede 5490 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu15.3°C

Patnos'ta silahlı kavga

AĞRI - Ağrı'nın Patnos ilçesinde çıkan silahlı ve sopalı kavgada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı. İlçenin İnönü Mahallesi Malazgirt Caddesi Alpaslan Camisi önünde, otomobil...

Patnos'ta silahlı kavga

AĞRI - Ağrı'nın Patnos ilçesinde çıkan silahlı ve sopalı kavgada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

İlçenin İnönü Mahallesi Malazgirt Caddesi Alpaslan Camisi önünde, otomobili ile olay yerine gelen Kutbettin Narin (49) ile Mustafa Çalış (58) ve oğulları arasında bir husumet nedeniyle silahlı ve sopalı kavga çıktı.

Olayda, Kutbettin Narin, Mustafa Çalış, oğlu Mehmet Çalış ve camiden çıkan Sıddık Yıldız (77) yaralandı. Bu kişilerden Kutbettin Narin olay yerinde hayatını kaybetti, diğer yaralılar ise Patnos Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kavga sebebiyle polislerce olay yerinde güvenlik önlemleri alınarak incelemeler yapıldı. Soruşturmanın sürdüğü belirtildi.(AA)

patnos silahlı kavga1

patnos silahlı kavga2

patnos silahlı kavga3

patnos silahlı kavga4

patnos silahlı kavga5

patnos silahlı kavga6

patnos silahlı kavga7

patnos silahlı kavga8

1 Yorum

Mehmet
Mehmet
3 ay önce

Kutbettin Narin'e Allah rahmet etsin. Kendisini tanırım, ağırbaşlı, çevresiyle alakadar hatta bazı anlaşmazlıklarda arabulucuk yapıyordu. Bazen insanın içinde yaşadığı ortam ister istemez insanı bazı olaylarla yüzleştiriyor. Maalesef memleketimizdeki şiddet kültürünün kurbanı oldu. Mekanı cennet olsun. Diğer yaralılara acil şifalar dilerim. Bu tür olayların azalması ve nihayetinde tamamen ortadan kalkması dileğimdir.

Yorum Ekle