Sitede 5319 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR29°C

Dr. Meral Dinçer’den "Tuvale Yansıyan Ağrı" Resim Sergisi

IC Vakfı Müdürü ve Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Meral Dinçer, “Tuvale Yansıyan Ağrı” resim sergisi ile 2. Ağrı Tanıtım Günleri Fuarında yer aldı....

Dr. Meral Dinçer’den "Tuvale Yansıyan Ağrı" Resim Sergisi

IC Vakfı Müdürü ve Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Meral Dinçer, “Tuvale Yansıyan Ağrı” resim sergisi ile 2. Ağrı Tanıtım Günleri Fuarında yer aldı.

10 yıldır vakıf müdürü ve eğitmen olarak Ağrı’ya hizmet veren Meral Dinçer’in resimlerine, Ağrı Sevdası yansıdı.

Ağrı'nın tarihi ve doğal güzellikleri ile Ağrı kadınlarını özdeşleştiren Meral Dinçer, doğulu kadınları da simgesel eserleri aracılığı ile Ağrı tarihi hafızasında yüceltti.

Sergi standına Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Valisi Süleyman Elban, Ağrı Belediye Başkan adayı Savcı Sayan, İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut Ağrı Vali yardımcıları, İl Kültür Turizm Müdürü Muhsin Bulut, İÇ Holding Sahibi İbrahim Çeçen’in eşi Nezahat Çeçen ve çok sayıda ziyaretçi ile halk büyük ilgi gösterdi.

Amatör olarak resim sanatıyla ilgilenen Dr. Meral Dinçer, 48 eser ile katıldığı fuarda, tablolarının satış gelirini, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere bağışladı.

Meral Dinçer Tuvale Yansıyan Ağrı1

Meral Dinçer Tuvale Yansıyan Ağrı2

Meral Dinçer Tuvale Yansıyan Ağrı3

Meral Dinçer Tuvale Yansıyan Ağrı4

Meral Dinçer Tuvale Yansıyan Ağrı5

Meral Dinçer Tuvale Yansıyan Ağrı6

Meral Dinçer Tuvale Yansıyan Ağrı7

Yorum Ekle