Sitede 5938 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU34°C

Ağrı şehir stadyumunda biriken kar, temizleniyor

AĞRI - Yoğun kar yağışı nedeniyle Ağrı şehir Stadyumu'nun zemininde biriken karlar, Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ekiplerince temizlendi.Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdür...

Ağrı şehir stadyumunda biriken kar, temizleniyor

AĞRI - Yoğun kar yağışı nedeniyle Ağrı şehir Stadyumu'nun zemininde biriken karlar, Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ekiplerince temizlendi.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 10 Şubat 2018 Pazar günü oynanacak Ağrı 1970 Spor ile Erciş Gençlik Spor karşılaşması öncesinde karla kaplanan stadyumda kar temizleme çalışması yaptı.

30 personel, karla kaplı stadyumu küreklerle topladığı karı, stadın dışına çıkarıyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Spor Şube Müdürü Cemil Budak; Karla kapalı şehir stadyumunu pazar günü oynanacak olan Ağrı 1970 Spor ile Erciş Gençlik Spor maçına hazırlamaya çalıştıklarını söyledi.

Budak “Tüm personelimiz ile birlikte sabahın erken saatlerinde yoğun kar yağışı altında sahanın tamamını açtık. Tekrardan hızını arttıran kar yağışı sahayı yine kapatmış durumda. İnşallah Pazar gününe kadar sahayı temizleyip, müsabakanın oynanmasını sağlayacağız” dedi.

Budak ayrıca U-17 ligi müsabakaları içinde ilçelerde de saha açma çalışmalarının olduğu kaydetti.

AĞRIDA SAHA AÇMA ÇALIŞMALARI1

AĞRIDA SAHA AÇMA ÇALIŞMALARI1

AĞRIDA SAHA AÇMA ÇALIŞMALARI2

AĞRIDA SAHA AÇMA ÇALIŞMALARI3

AĞRIDA SAHA AÇMA ÇALIŞMALARI4

AĞRIDA SAHA AÇMA ÇALIŞMALARI5

AĞRIDA SAHA AÇMA ÇALIŞMALARI6

AĞRIDA SAHA AÇMA ÇALIŞMALARI7

AĞRIDA SAHA AÇMA ÇALIŞMALARI8

AĞRIDA SAHA AÇMA ÇALIŞMALARI9

Yorum Ekle