Sitede 11471 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU34°C

Ekrem Çelebi: Şubatın sonuna doğru anjiyo ünitemiz faaliyete geçiyor

AĞRI - ÖZGÜR KARİP - AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi “doktorlarımız, teknikerlerimiz, teknisyenlerimiz şuanda İstanbul’da ki hastanemizde kurs görüyorlar. Büyük i...

Ekrem Çelebi: Şubatın sonuna doğru anjiyo ünitemiz faaliyete geçiyor

AĞRI - ÖZGÜR KARİP - AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi “doktorlarımız, teknikerlerimiz, teknisyenlerimiz şuanda İstanbul’da ki hastanemizde kurs görüyorlar. Büyük ihtimalle Şubatın sonuna doğru anjiyo ünitemiz faaliyete geçiyor.” dedi.

Beraberinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür vekili Cihan Demir ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül ile birlikte Küpkıran Kayak Merkezini ziyaret AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, DİYADİNNET muhabirine yaptığı açıklamada Ağrı devlet hastanesine anjiyo cihazının alındığını anımsattı.

Anjiyo ünitesinin Şubat ayının sonunda faaliyete geçeceğini belirten Çelebi "İstanbul’a yaklaşık olarak 10 tane doktorumuzu gönderdik. Yani doktorlarımız, teknikerlerimiz, teknisyenlerimiz şuanda İstanbul’da ki hastanemizde kurs görüyorlar. Büyük ihtimalle şubatın sonuna doğru anjiyo ünitemiz faaliyete geçiyor." dedi.

Ağrı’ya kan bankası kurulması için çalışmaların devam ettiğini ifade eden Çelebi şunları söyledi:

"Bu sene hem anjiyo ünitemiz, iki tane büyük ilçemize emarlarımız geliyor. Ağrı merkezimize obezite ondan sonra kardiyoloji, kardiyolojinin yanı sıra nefroloji bölümlerimiz açıldı. Buradaki yatak sayılarımız fazlalaşıyor. Ağrı merkezimizde de şimdiye kadar olmayan özellikle yoğun bakım sayısını üç katına çıkarıyoruz. Obezite merkezimiz açılıyor. Birde en önemlisi kan bankası. Şuan da çalışmalarımız yapılıyor. İnşallah 2019 yılı veya 2020 yılı içerisinde anjiyomuzun yanı sıra bundan sonraki süreçte olan ameliyatlarda vatandaşımızı fazla bekletmemek adına merkezimizde de bir kan bankasını kurulması için çalışmalarımız devam ediyor."

Küpkıran'da sömestir ve hafta sonu yoğunluğu6

Küpkıran'da sömestir ve hafta sonu yoğunluğu7

ekrem çelebi özgür karip1

5 Yorum

Sizde sorumlusunuz
Sizde sorumlusunuz
6 ay önce

Tamam hoş güzel kurmuşsunuz gelişme kayıt ediyorsunuz bu yorumu okuyunca icinizden veya açıkça diyeceksiniz ki ne yapsak yaranamıyoruz en yavaştan bile yavaş haraket ediyorsunuz bundan onceki ölenlerin hesabını nasıl vereceksiniz veya simdi de ne düşünüyorum biliyormusunuz en acısı bu ya araç gereç var ama kim bunu kullanacak yine bos yine bos sehir gelissin diye hastaneyi ta nereye kurdunuz tabi doktorda yok orasi tartisilir ama gece acil bir hasta şehrin diger tarafina nasil yetisecek hava kosullari kisin zaten kötü ambulans gelene kadar hasta belkide dayanmaz ki kaldiki hastaneye yetişebilsin yetissede doktor nerde ki simdi soruyorum bu dunya da rahatsiniz ama diger tarafta hesap günü geldiğinde nasil hesap vereceksiniz bunu da düşündünüzmü gerci düşünseniz bunları yapmazdınız sayın yetkililer alin size bir roman yazdim kahvenizi rahat rahat yudumlarken bu halkında sağlık koşulları aklıniza gelsin belki ilerde yolunuz düşer burya siz veya yakınınız burda ölürse o zaman bu kisa öyküyü hangi feryatla yazdığımi daha iyi anlarsiniz

ahmed
ahmed
6 ay önce

çok gecikmiş olsa da yine de çok faydalı bir hizmet. 550 bin nüfuslu ilimizde 2019 da daha yeni anjiyo ünitesinin kurulması ağrılılar için bir ayıptır. yanı başımızda erzurum, kars, erzincan, van bürokrasi ve siyasetiyle ağrıya fark attılar. bu dönem ekrem bey ağrı merkeze yoğunlaşıyor inşallah faydalı olur. hazır yeri gelmişken sayın vekilin kış turizmi açısından güneykayaya bir el atması gerekiyor artık. küpkıranın hali ortada.

Ahmet
Ahmet
6 ay önce

Aynen katılıyorum arkadaşım sana seçim üzeri şunu yaptık bunu yaptık yapın ama... Millete balık vermeyin balık tutmayı öğretin...millet aç, millet yoksul, millet evine ekmek götüremiyor..sayın vekilin siz nelerden bahs ediyorsunuz

Diyadin
Diyadin
6 ay önce

TAMAM HERŞEY ŞEY GÜZEL TAMAM. FİZİK TEDAVİ HASTANESİNİ HANGİ AKIL VE MANTIK İLE HAVALİMANIN OLDUĞU BÖLGEYE KURUYORSUNUZ.HANGİ MÜHENDİS SİZE BU AKLI VERDİ DE SICAK SU ÇIKARMAK İÇİN 50METRE SONDAJ KULLANDINIZ DİYADİNDE ZATEN ALLAH TARAFINDA ÇIKIYOR YANİ SONDAJA GEREK YOKTU AMA DİYADİNLİLER BUNU UNUTMAYACAK TAMAAAAMMMMMM.

Yorum sizsiniz
Yorum sizsiniz
6 ay önce

2019 550 bin nüfuslu yere yeni gelen hizmet övün övün bunu önceden yapacaktınız olmadi eyvallah bari diğer sağlık ekipmanları ve doktorları getirin çok daha geç olmadan ALLAH RIZASI ICIN ARTIK AGRININ BIR SAHIBI OLSUN gariban sahipsiz memleket sıfatı kalksin

Yorum Ekle