Sitede 4781 kişi varhava açıkAğrıAçık29.5°C

Savcı Sayan "Vefa buluşması programı"nda partililerle bir araya geldi

AĞRI - AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Savcı Sayan, " Eğer ben ilk bir yılda, ben Ağrı’yı gözle görülür bir değişikliğe ve marka şehirler arasına sokmazsam size bütün...

Savcı Sayan "Vefa buluşması programı"nda partililerle bir araya geldi

AĞRI - AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Savcı Sayan, " Eğer ben ilk bir yılda, ben Ağrı’yı gözle görülür bir değişikliğe ve marka şehirler arasına sokmazsam size bütün bu topluluğun huzurunda söz veriyorum, o mazbatayı bırakacağım, istifa edip gideceğim." dedi.

Sayan, AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen vefa buluşmaları programı kapsamında partililerle bir ara geldi.

Sayan burada yaptığı konuşmada en büyük hayalinin Ağrı’ya hizmet etmek olduğunu belirterek “Benim en büyük hayalim acaba Ağrıya nasıl hizmet edebilirim. Ağrıyı nasıl ileri bir seviyeye getirebilirim. Ağrıya nasıl katkı yapabilirim. Hep bu hayallerle büyüdüm. Allah’ta bana nasip etti. Bugün huzurunuza geldim. İnşallah devamı da gelecek. Ve ben o hayallerimi teker teker gerçekleştireceğim. O konuda ölümüne bile olsa çekinmeden, korkmadan, geri adım atmadan sizin şeref ve haysiyetinizi en iyi şekilde koruyarak Ağrı’yı en iyi şekilde Ankara’da ve başka yerlerde temsil edeceğime dair size söz veriyorum.” dedi.

Ağrı'yı marka şehir yapmak istediklerini belirten Sayan, şunları kaydetti

“Eğer ben ilk bir yılda, ben Ağrı’yı gözle görülür bir değişikliğe ve marka şehirlerarasına sokmazsam size bütün bu topluluğun huzurunda söz veriyorum, o mazbatayı bırakacağım, istifa edip gideceğim. Bakın bütün samimiyetimle söylüyorum. Çünkü böyle beş yıl için bütün sülaleme, bütün geçmişime küfür ettirmem.”

Programa AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın, Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül ile partililer katıldı.

savcı sayan vefa buluşması1

savcı sayan vefa buluşması2

savcı sayan vefa buluşması3

1 Yorum

Erhan
Erhan
5 ay önce

Sayın savcı saygı ve selamlarla demek istediğim sadece birazcık olsa yani bir kelime kürtçe konuşmanızı beklerdim saygılar

Yorum Ekle