Sitede 6920 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu17.7°C

Diyadin, Tutak ve Hamur'da okullar 1 gün tatil edildi

AĞRI - Ağrı'nın Diyadin, Hamur ile Tutak ilçelerinde taşımalı eğitim veren okullar ile köy okullarında eğitime ara verildi.Doğu Anadolu Bölgesi'nde bir süredir devam eden...

Diyadin, Tutak ve Hamur'da okullar 1 gün tatil edildi

AĞRI - Ağrı'nın Diyadin, Hamur ile Tutak ilçelerinde taşımalı eğitim veren okullar ile köy okullarında eğitime ara verildi.

Doğu Anadolu Bölgesi'nde bir süredir devam eden ve dün akşam saatlerinde etkisini artırıp sabah saatlerine kadar yoğun şekilde süren kar yağışı ve tipi hayatı olumsuz etkiledi.

Yağış ve tipi nedeniyle Ağrı'nın Diyadin, Tutak ve Hamur ilçelerinde taşımalı eğitim veren okullar ile köy okullarında eğitime 28 Aralık Cuma günü ara verildi.

2 Yorum

dfgherqa
dfgherqa
6 ay önce

Merkez her zamanki gibi üvey evlat sabah saatlerinde okul tatil edilmediğinden bir sürü kaza oldu merkezdeki öğrenciler konularda ileri giderken köyden gelen öğrenci geri kalıyor ve ikilik oluyor. eğer tatil edilmeyecekse çalışmaların erken başlaması gerekiyor.

Hsjskallamsb
Hsjskallamsb
6 ay önce

merkezdeki buzlanmış yolları ve hız canavarlarını kimse görmüyormu sabah erken saatte okula gidicek olanları kimse düşünmüyorum?

Yorum Ekle