Sitede 6405 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Ağrı'da kar yağışı

AĞRI - Ağrı'da etkili olan kar ve tipi nedeniyle Eleşkirt ilçesinde taşımalı eğitim veren okullar ile köy okullarında eğitime bir gün ara verildi.İl Özel İdaresinden yapı...

Ağrı'da kar yağışı

AĞRI - Ağrı'da etkili olan kar ve tipi nedeniyle Eleşkirt ilçesinde taşımalı eğitim veren okullar ile köy okullarında eğitime bir Gün ara verildi.

İl Özel İdaresinden yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle il genelinde 44 köy yolunun ulaşıma kapandığı ve ekiplerin yolların açılması için çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

Karayolları 123. Şube Şefliğinden yapılan açıklamada ise Ağrı-Eleşkirt arasında kar yağışı ve tipinin etkili olduğu, ekiplerin bu bölgede çalışmalarını yoğunlaştırdığı bildirildi.

Yolu kullanacak sürücüleri kontrollü gitmesi konusunda uyaran yetkililer, Ağrı-Kağızman kara yolunun, Cumaçay Köyü mevkisindeki kar yağışı ve tipi nedeniyle trafiğe kapatıldığına dikkat çekti.

Açıklamada, ekiplerin kar yağışı ve tipinin etkili olduğu yollarda çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü aktarıldı.

Olumsuz Hava koşulları nedeniyle Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde de taşımalı eğitim veren okullar ile köy okullarında eğitime bir gün ara verildi.(AA)

Ağrı'da kar yağışı1

Ağrı'da kar yağışı2

Ağrı'da kar yağışı3

Ağrı'da kar yağışı4

Ağrı'da kar yağışı5

Ağrı'da kar yağışı6

Yorum Ekle