Sitede 7339 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu23.2°C

AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması

ERZİNCAN - Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Anadolu Ajansının düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak 4 fotoğraf için oy kullandı.Vali Arslantaş, oylamaya sun...

AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması

ERZİNCAN - Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Anadolu Ajansının düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak 4 fotoğraf için oy kullandı.

Vali Arslantaş, oylamaya sunulan AA foto muhabirlerinin yurt içinde ve yurt dışında çektiği "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

"Haber" kategorisinde Özkan Bilgin'in "Mehmetçik'ten ilk iftar" başlıklı fotoğrafını seçen Arslantaş, "yaşam" kategorisinde Sercan Küçükşahin'in "Tarihin içinde yüzme keyfi", spor kategorisinde de Serhat Zafer'in "Atlı akrobat" ve Ali Atmaca'nın "Ata sporu" başlıklı fotoğraflarına oy verdi.

Vali Arslantaş, 2018 yılında da sporu, yaşamı ve haberi Anadolu Ajansının objektifinden izlemeye devam ettiklerini ifade ederek, şunları belirtti:

"Yine güzel bir seçki hazırlamış arkadaşlarımız, yıl içerisindeki çekilen fotoğrafları beğeniye sunmuşlar. Bu görseller içerisinde hakikaten hatırlamadığımız fotoğraf yoktu. Türkiye'nin ve dünyanın gündemine dair olayları sportif aktiviteleri yaşamı, sporu, kültürü anlatan gündemi etkileyen fotoğraflar var."

Arslantaş, oylamadaki fotoğrafların birbirinden güzel olduğunu vurguladı.(AA)

AA'nın Yılın Fotoğrafları oylaması - Vali Arslantaş - ERZİNCAN1

AA'nın Yılın Fotoğrafları oylaması - Vali Arslantaş - ERZİNCAN2

AA'nın Yılın Fotoğrafları oylaması - Vali Arslantaş - ERZİNCAN3

Yorum Ekle