Sitede 5538 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR29°C

Darendeli güreşçilere kıyafet desteği

MALATYA - Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı, Darende ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde eğitim gören genç güreşçilere şort-tişört takımı, mayo takımı, eşofman t...

Darendeli güreşçilere kıyafet desteği

Malatya - Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı, Darende ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde eğitim gören genç güreşçilere şort-tişört takımı, mayo takımı, eşofman takımı ve çorap'tan oluşan malzeme yardımında bulundu.

Darende İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mithat Böke, yaptığı açıklamada, Türkiye Güreş Federasyonu tarafından uygulanan "Malzeme Dağıtımı" projesi çerçevesinde, kulübe 30 eşofman takımı, mayo takımı, şort-tişört takımı ve çorap gönderildiğini bildirdi.

Böke, "Geleceğin sporcularına yardım ve desteklerinden dolayı Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Güreş Federasyonu Genel Sekreteri Tahir Yılmaz başta olmak üzere Kaymakamımız Enver Zengince'ye ve kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ederiz." dedi.

Malzemelerin, antrenmanlarda kullanılmak üzere sporculara dağıtıldığını aktaran Böke, sağlanan desteğin kulüpleri adına sevindirici olduğunu ifade etti.(AA)

Darendeli güreşçilere kıyafet desteği1

Darendeli güreşçilere kıyafet desteği2

Darendeli güreşçilere kıyafet desteği3

Darendeli güreşçilere kıyafet desteği4

Yorum Ekle