Sitede 4827 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Cahit Yaşlı, Diyadin Belediye Başkanı aday adayı oldu

AĞRI – Diyadin Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’den aday adayı olan Cahit Yaşlı, başvuru dosyasını teslim etti.Adalet ve Kalkınma Partisi’nd...

Cahit Yaşlı, Diyadin Belediye Başkanı aday adayı oldu

AĞRI – Diyadin Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’den aday adayı olan Cahit Yaşlı, başvuru dosyasını teslim etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Diyadin Belediye Başkanlığı için aday adayı başvuru dosyasını AK Parti Diyadin İlçe Başkanı Uğur Özmen’e teslim eden Cahit Yaşlı, Diyadin’e hizmet için göreve talip olduğunu söyledi.

AK Parti’de hizmetin bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Yaşlı "Bu kutlu davada görev almak, Diyadin ilçemize hizmet edebilmek için göreve talibiz. Başvurumuz hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

Hizmet yarışına aday olduğunu belirten Yaşlı şunları kaydetti:

"AK Parti kuruluşundan bu yana parti içerisinde aktif rol almaya çalışan gönüllü parti üyesiyim. Bize düşen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedef doğrultusunda çalışmaktır. Vatanına ve milletine sadık, ülke ve bölge sorunlarına hakim olan biriyim. Ayrıca gerek ailem gerekse şahsım ilçenin sevilen, sayılan ilçe sorunları en iyi bilen ve çözüm noktasında yetkin durumdayım. Partimizin 2023 hedeflerine ilçemizde katkıda bulunup, bu hedeflere ilçemizi ulaştıracağıma inancım tamdır. Diyadin’e hizmetkar olmak beni çok mutlu edecektir. Ben ilçeme ve ülkeme hizmet etmek için yola çıkıyorum. Diyadin’i hep birlikte inşa etmek için göreve talibiz”

Cahit Yaşlı Kimdir

15 Nisan 1970 tarihinde Ağrı'nın Diyadin ilçesinde doğdu. Diyadin Ak Parti eski belediye başkanı Seyfettin Yaşlı’nın oğlu olan Cahit Yaşlı 35 yıldır otomotiv sektöründe faaliyet gösteriyor. 1993 yılından bu yana Diyadin’de turizm taşımacılığı, şehirler arası otobüs işletmeciliği yapan Yaşlı, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Cahit Yaşlı1

Cahit Yaşlı2

2 Yorum

Musab
Musab
9 ay önce

Hayırlı olsun abi seçilsende secilmesende sevilen bir abimizsin yolun acık olsun abim istanbuldan selamlar..

Veysi UYANIK
Veysi UYANIK
9 ay önce

Hayırlara vesile olması dileğiyle.

Yorum Ekle