Sitede 5238 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR29°C

Milletvekili Çelebi'den uçak seferleri müjdesi

AĞRI - AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ankara-Ağrı arası yeni uçak seferinin 29 Ekim tarihi itibari ile başlayacağı müjdesini verdi.Ankara'ya 80 kişilik Ağrı'nın...

Milletvekili Çelebi'den uçak seferleri müjdesi

AĞRI - AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ankara-Ağrı arası yeni uçak seferinin 29 Ekim tarihi itibari ile başlayacağı müjdesini verdi.

Ankara'ya 80 kişilik Ağrı'nın Aile büyükleri ve Sivil Toplum Örgütü temsilcileriyle giden Milletvekili Çelebi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan görüşmede heyetin Ankara-Ağrı arası sefer sayısı arttırılması talebinin olumlu karşılandığını bildirdi.

Ankara-Ağrı arası uçak sefer sayısının arttırılmasının önemli olduğunu söyleyen Çelebi, şunları kaydetti:

"Bu uçuşların iki önemi var. Bunlardan birincisi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı itibari ile uçuşların başlayacak olması. Bilindiği üzere eş zamanlı olarak Avrupa'nın en büyük havalimanı olacak olan üçüncü havalimanının açılışı ile birlikte gerçekleştirilecek olmasıdır. Bunun yanı sıra Ankara-Ağrı arası uçak seferleri günlük iki sefere çıkarılmıştır. Böylelikle özellikle iş sektörü ve turizm de önemli bir rahatlama olacaktır. Bu talebimizi değerlendiren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan'a ve Türk Hava Yolları yetkililerine teşekkür ediyorum."(AA)

Milletvekili Çelebi'den uçak seferleri müjdesi1

1 Yorum

Ağrı
Ağrı
10 ay önce

Müsteri sayisi ile orantılı olarak sefer sayısını uçak firmaları bir şekilde düzenler herhalde. Yinede hayırlı olsun. Siz yazdiginiza göre demek ki haber degeri var.. Ulasim sorunu da çözüldüğüne göre ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ yapmamak icin bir neden kalmadı. OSB Agriya, patnosa yada dogubayazita cok yakışacak...

Yorum Ekle