Sitede 10367 kişi varaz bulutluAğrıAz bulutlu17°C

Patnos'ta öğrencilere kırtasiye yardımı

AĞRI - Patnos ilçesinde faaliyet gösteren Işığım Sen Ol Derneği, ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.Derneğin sosyal medya üzerinden yaptığı "Eller Ka...

Patnos'ta öğrencilere kırtasiye yardımı

AĞRI - Patnos ilçesinde faaliyet gösteren Işığım Sen Ol Derneği, ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

Derneğin sosyal medya üzerinden yaptığı "Eller Kalem Tutsun Çocuklarımız Okusun" kampanyası ile yaklaşık 400 öğrenciye kırtasiye yardımı toplandı.

Dernek yetkilileri, önceden belirlenen 400 öğrenciye hazırladıkları kırtasiye yarımlarını dağıttı.

Yapılan bu yardımla pek çoğu ilkokul seviyesinde olan çocuklar, okulların başlamasıyla ihtiyacı olan kalem, defter ve çanta gibi okul materyallerine kavuşmanın sevincini yaşadı.

Dernek Başkanı İsmail Balat, sosyal medya üzerinden başlattıkları kampanyaya katılımın kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.

Balat, "Patnoslular ve şehir dışında yaşayan hemşehrilerimizin destekleriyle bugün 400 öğrencimize eğitim materyallerini ulaştırmanın gururunu taşıyoruz. Derneğimiz bundan sonra da bu gibi hayır işlerinde etkinliğini sürdürecek. Yardım kampanyamıza katılan bütün Patnoslulara teşekkür ederim." diye konuştu.

Kırtasiye yardımı etkinliğine, Patnos Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Çarboğa ve dernek yöneticileri katıldı.(AA)

Patnos'ta öğrencilere kırtasiye yardımı 1

Patnos'ta öğrencilere kırtasiye yardımı 2

Patnos'ta öğrencilere kırtasiye yardımı 3

Yorum Ekle