Sitede 5362 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR29°C

Milletvekili Çelebi Ağrı 1970 Spor’u ziyaret etti

AĞRI - AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi, Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Ağrı 1970 Spor’u ziyaret ederek futbolculara baklava ikram edip talepleri dinledikten so...

Milletvekili Çelebi Ağrı 1970 Spor’u ziyaret etti

AĞRI - AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi, Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Ağrı 1970 Spor’u ziyaret ederek futbolculara baklava ikram edip talepleri dinledikten sonra baklava ikram etti.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, İbrahim Çeçen Üniversitesi Stadyumu’nda yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Ağrı 1970 Spor kulübünü ziyaret etti. AK Parti İl teşkilatı ile ziyaretini gerçekleştiren Milletvekili Çelebi’yi Ağrı 1970 Spor kulüp Başkanı Mehmet Yıldırım ve kulüp yöneticileri karşıladı.

Kulüp hakkında Başkan Yıldırım’dan bilgi alan Çelebi daha sonra sahada antrenman yapan futbolcularla bir araya geldi. Futbolcularla sohbet edip talepleri dinleyen Milletvekili Çelebi, onlara baklava ikram etti. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette keyifli anlar yaşandı.

Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Milletvekili Çelebi, Ağrı 1970 Spor’un büyük bir kulüp olduğunu ve kentin takımına sahip çıkacağını söyledi.

Takımdan bu yılda şampiyonluk beklediklerini ve önümüzdeki sezon 3. Lig’de görmek istediklerini vurgulayan Çelebi, “Sizler rol modelsiniz. Sizin gibi top oynayan Ağrılı gençler sizi rol model olarak görüyorlar. Sizin her konuda örnek olmanız lazım. Devletin imkânları kısıtlı, bu bölgenin insanlarının gelir kaynakları da kısıtlı, biz kulüp başkanımız ve valimiz ile konuşacağız. İmkanlar dahilinde elimizden gelen ne varsa sizlere sunacağız. Siz Ağrı’nın bir parçasısınız. Bizde aynı ekibin içerisindeyiz. Bizim sizden beklentimiz başarılı olmanız. Kulübün bir talebini Vali Bey ile karşıladık. Ağrı gelir kaynakları kısıtlı olmasına rağmen futbolcusuna sahip çıkıyor. Sizin de Ağrı’ya başarı getirmeniz lazım. Sizin istekleriniz doğaldır. Bizimde beklentilerimiz doğaldır. Örtüşmesi lazım örtüşmediği zaman bu iş yürümez. Biz bugün teşkilatımızla sizi ziyaret ettik, biz sizinle onur duyuyoruz. Karşılığında da başarı bekliyoruz” dedi. (İHA)

Milletvekili Çelebi Ağrı 1970 Spor’u ziyaret etti1

Milletvekili Çelebi Ağrı Spor u ziyaret etti2

Milletvekili Çelebi Ağrı Spor u ziyaret etti3

Milletvekili Çelebi Ağrı Spor u ziyaret etti4

Milletvekili Çelebi Ağrı Spor u ziyaret etti5

Milletvekili Çelebi Ağrı Spor u ziyaret etti6

Yorum Ekle