Sitede 4998 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Eleşkirt'te okul güvenliği toplantısı

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde, İlçe Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı başkanlığında "Okul Güvenlik Toplantısı" yapıldı.Eleşkirt Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen toplantı...

Eleşkirt'te okul güvenliği toplantısı

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde, İlçe Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı başkanlığında "Okul Güvenlik Toplantısı" yapıldı.

Eleşkirt Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen toplantıda, Kaymakam Sarı, güvenlik birimi amirleri ve ilçe merkez ve köy okullarında görev yapan okul müdürleri ile bir araya geldi.

Kaymakam Sarı, toplantıda yaptığı konuşmada, 2017-2018 eğitim öğretim yılında yapılan çalışmaları anlatarak, "2018-2019 eğitim öğretim yılında hep birlikte yapılan çalışmaların üzerine eklemeler yaparak öğrencileri eğitim, sanat, müzik, spor gibi sosyal alanlarda doğru yönlendirme yapılması gerekiyor. Öğrencilerin topluma faydalı ve ahlaklı bireyler olmaları için çalışmalar yapılması gerekiyor." dedi.

Toplantı, yeni eğitim yılında kurumlarca yapılan çalışmalar ve yeni eğitim öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verilmesiyle son buldu.

Toplantıya, İlçe Emniyet Amiri Recep Kartal, Jandarma Komutanı Binbaşı Destan Saatçılar, İlçe Sağlık Müdürü Ahu Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sebahattin Güzel katıldı.(AA)

Eleşkirt'te okul güvenliği toplantısı1

Eleşkirt'te okul güvenliği toplantısı2

Eleşkirt'te okul güvenliği toplantısı3

Yorum Ekle