Sitede 5584 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR29°C

Milletvekili Çelebi, şehit ailelerini ziyaret etti

AĞRI - AK Parti Ağrı Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, bayram dolayısı ile geldiği Ağrı'da şehit ailelerini ziyaret etti.Kurban Bayramı içi...

Milletvekili Çelebi, şehit ailelerini ziyaret etti

AĞRI - AK Parti Ağrı Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, bayram dolayısı ile geldiği Ağrı'da şehit ailelerini ziyaret etti.

Kurban Bayramı için geldiği kentte il ve ilçe teşkilatları ile bayramlaşan Çelebi, ziyaretleri kapsamında Ağrı'nın Tutak ilçesinde şehit Er Ömer Güç ve Eleşkirt ilçesinde şehit Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Doğan'ın ailelerini ziyaret etti.

Ailelerle bayramlaşan Çelebi, ardından Doğubayazıt ilçesi Çiftlik köyü Türkmen mezrasında PKK'lı teröristler tarafından katledilen Mevlüt Bengi'nin ailesini ziyaret etti.

Ziyarette Bengi'nin ailesi ile özel olarak ilgilenen Çelebi, "Doğubayazıt halkının bu hain örgütün gerçek yüzünü görmesi açısından Bengi olayı bir örnektir. Şükürler olsun ki, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz bu lanet örgütü bitme noktasına getirdi. Devletimiz güçlüdür. Mevlüt kardeşimizi geri getiremeyiz belki, ama başka Mevlüt'leri muhafaza etmek hepimizin elinde. Bu örgütlere ve bunun siyasi uzantılarına Doğubayazıt halkı pirim vermemelidir." diye konuştu.

Bengi ziyaretinden sonra sonra Doğubayazıt esnafının bayramını kutlayan Çelebi, Doğubayazıt Belediyesi tarafından hizmete yeni açılan AVM'yi gezdi.

Burada esnaflarla bir süre sohbet eden Çelebi, Doğubayazıt'ın tarihi bir yatırım ve hizmet anlayışı ile yönetildiğini söyledi.

Çelebi, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ulaş Akhan'a çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.(AA)

Milletvekili Çelebi, şehit ailelerini ziyaret etti1

Milletvekili Çelebi, şehit ailelerini ziyaret etti2

Milletvekili Çelebi, şehit ailelerini ziyaret etti3

Yorum Ekle