Sitede 5431 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR29°C

AK Parti'de seçim değerlendirmesi yapıldı

AĞRI - AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 24 Haziran seçimleri dolayısı ile AK Parti Ağrı İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.İl başkanlığında partililer...

AK Parti'de seçim değerlendirmesi yapıldı

AĞRI - AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 24 Haziran seçimleri dolayısı ile AK Parti Ağrı İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.

İl başkanlığında partililerle seçim değerlendirmesi yapan Çelebi, konuşmasında Ağrılı hemşehrilerine teşekkür etti.

İstikrar vurgusu yapan Çelebi, alınan seçim sonuçlarına bakıldığında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk turda seçilmiş olmasının, milletin istikrardan yana olduğunun kanıtı olduğunu ifade etti.

Çelebi, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 2002 yılından bu yana yürüttüğümüz bütün vazifeleri, milletimizin emaneti olarak gördük. Bu seçimden sonra da, aynı şuurla hizmet etmeye devam edeceğiz. Merkez başta olmak üzere tüm ilçelerimizde yatırımlara yönelik yeni hamleler gerçekleştirmek için çalışacağız. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminden Ağrı'nın en üst düzeyde istifade etmesi için çabalayacağız. Rabbim beni hemşehrilerime karşı mahcup etmesin." şeklinde konuştu.

Çelebi, ülkenin istiklal ve istikbaline sahip çıkan, güçlü Türkiye'nin inşası için dualarını ve desteğini esirgemeyen bütün hemşehrilerine ve bu yolda canla başla çalışan teşkilatına teşekkür etti.

Ağrı halkının yüklediği görev ve sorumluluk bilinciyle ülke ve Ağrı için çalışmaya devam edeceklerini aktaran Çelebi, toplantı sonrası Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Taşlıçay ve Patnos ilçelerinde teşekkür ziyaretlerinde bulundu.(AA)

AK Parti'de seçim değerlendirmesi yapıldı1

AK Parti'de seçim değerlendirmesi yapıldı2

AK Parti'de seçim değerlendirmesi yapıldı3

Yorum Ekle