Sitede 4960 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Diyadin'de seçim güvenliği toplantısı yapıldı

AĞRI - Ağrı’nın Diyadin ilçesinde seçim güvenliği toplantısı yapıldı.Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Olgun Öner başkanlığında ger...

Diyadin'de seçim güvenliği toplantısı yapıldı

AĞRI - Ağrı’nın Diyadin ilçesinde seçim güvenliği toplantısı yapıldı.

Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Olgun Öner başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya köy ve Mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda seçimlerinin huzurlu ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi ve seçmen iradesinin sağlıklı bir şekilde sandığa yansıması için ilçe genelinde seçim öncesi, seçim günü ve seçim sonrasında karşılaşılabilecek problemlerin giderilmesi konuları görüşüldü.

24 Haziran'da, geçmiş yıllardan farklı olarak hem cumhurbaşkanı hem de milletvekili seçimlerinin bir arada yapılacağını belirten Kaymakam Öner, öncelikli görevlerinin seçimlerin güvenli ve huzurlu bir ortamda yapılmasını sağlamak olduğunu söyledi.

Öner’in muhtarlarla seçimde ilçe merkezi ve köylerde alınması gereken tedbirler ve dikkat edilmesi gereken konuları konuştuktan sonra muhtarların da söz alarak görüşlerini ifade etmesiyle toplantı sona erdi.

diyadin seçim güvenliği toplantısı1

diyadin seçim güvenliği toplantısı2

diyadin seçim güvenliği toplantısı3

diyadin seçim güvenliği toplantısı4

diyadin seçim güvenliği toplantısı1

diyadin seçim güvenliği toplantısı1

Yorum Ekle