Sitede 4732 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

AK Parti Ağrı milletvekili adayları Diyadin ilçesini ziyaret etti

AĞRI - AK Parti Ağrı millet vekili adayları, ilçe ziyaretleri kapsamında Diyadin ilçesine geldi.Aday tanıtım programına katılma üzere Diyadin'e gelen adaylar, ilçe girişi...

AK Parti Ağrı milletvekili adayları Diyadin ilçesini ziyaret etti

AĞRI - AK Parti Ağrı millet vekili adayları, ilçe ziyaretleri kapsamında Diyadin ilçesine geldi.

Aday tanıtım programına katılma üzere Diyadin'e gelen adaylar, ilçe girişinde partililer ve ilçe halkı tarafından coşkuyla karşılandı.

Bir konuşma yapan milletvekili adayı Ekrem Çelebi, 2011 yılında Diyadin'e aday çalışması için geldiğini ve büyük bir desteğe şahit olduğunu belirterek, Diyadin'in çok önemli ve özel bir yere sahip olduğunu aktardı.

Çelebi, "Cenabı Allah sizlerden razı olsun. Şu anki kadro AK Parti lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın belirlediği bir kadro. Abbas Bey yıllarca il başkanlığı yaptı. Bu davanın fertlerinden biri. Dilan Hanım sizin kızınız zaten, biliyorsunuz. Erhan Bey de Ağrı'ya genel sekreterlik yapan bir bürokratımız. Bizim plakamız da sıfır dört bizim çıkaracağımız vekilde dört olacak inşallah. Gerçekten sizden bir ahde vefa istiyorum. Diyadin hakikaten bu ahde vefayı sandığa yansıtacak kudrete sahiptir." diye konuştu.

Tanıtımın yapıldığı bölgede yer alan HDP ilçe seçim bürosuna dönerek konuşmasına devam eden Çelebi, şu ifadeleri kullandı:

"Bakın HDP bürosuna sesim gidiyor. Daha önce bu bölgelerde kimse kendi çocuğuna Zozan diye bir isim bırakamazdı. Soruyorum tekrardan, bu ismi bırakabiliyor muydunuz? Sadece bu değil, bir çok kazanımı Kürt hemşehrilerime kazandıran tek bir lider oldu bu zamana kadar. Kürtlere değer veren en büyük lider Recep Tayyip Erdoğan olmuştur."

Diyadin'de 23 köyün yıl sonu itibarıyla içme suyuna kavuşacağını ifade eden Erhan Tenekeci ise ödeneğinin ayrıldığını ve yıl sonu itibariyle 23 köyün daha içme suyu şebekesine kavuşacağını söyledi.

Tenekeci, "Geçen yıl 50 kilometre yaptığımız asfaltı, bu yıl 30 kilometre daha fazla yapacağız. Diyadin ilçemiz hizmeti hak ediyor." dedi.

Adaylar, program sonrası iftar programına katılmak üzere Doğubayazıt ilçesine hareket etti.(AA)

AK Parti Ağrı milletvekili adayları Diyadin ilçesini ziyaret etti1

AK Parti Ağrı milletvekili adayları Diyadin ilçesini ziyaret etti2

AK Parti Ağrı milletvekili adayları Diyadin ilçesini ziyaret etti3

AK Parti Ağrı milletvekili adayları Diyadin ilçesini ziyaret etti4

AK Parti Ağrı milletvekili adayları Diyadin ilçesini ziyaret etti5

2 Yorum

isimsiz
isimsiz
1 yıl önce

SAYIN VEKİLLERİM AĞRIYA NEDEN SAĞLIK MÜDÜRÜ OLSUN DİĞER İL MÜDÜRLERİ OLSUN HEP YABANCI YERLİ KİMSE MÜDÜRLÜK YAPAMIYORMU BİZ YERLİ MÜDÜR İSTİYORUZZ ÖZELİKLEE SAĞLIK MÜDÜRÜ YERLİ OLSUN ÇALIŞAN BİR MÜDÜR İSTİYORUZZ SAYIN VEKKİLLERİMM

nece
nece
1 yıl önce

artık ağrı için samimi olarak bişey yapmanın zamanıdır..şu anda ağrıda her tarafta çalışma var ama lütfen seçimden sonra bu çalışmalar durmasın aynı hızla devam etsin..kent parkı projesi iptal mı oldu olduysa neden oldu..tekstil fabrikası inşaatı başlamıştı şu anda neden durmuş..o da mı iptal oldu..sayın vekillerim bu konularda halkın bilgilendirilmesi gerekir..teşekkürler.

Yorum Ekle