Sitede 4786 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Karapazar Köyü'nün 10 yıllık su sorunu çözüldü

AĞRI - Ağrı’nın Diyadin ilçesine bağlı Karapazar Köyü’nün 10 yıllık içme su sorunu İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Olgun Öner ile AK Parti İlçe Başkanı Uğur Özme...

Karapazar Köyü'nün 10 yıllık su sorunu çözüldü

AĞRI - Ağrı’nın Diyadin ilçesine bağlı Karapazar Köyü’nün 10 yıllık içme Su sorunu İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Olgun Öner ile AK Parti İlçe Başkanı Uğur Özmen’in girişimleriyle çözüldü.

İlçeye bağlı Karapazar Köyü’nün su sorunu için İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Olgun Öner beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Uğur Özmen ve AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Remzi Arslan ile birlikte Toklucak Köyü muhtarı ve köylülerle görüşerek, köyde bulunan su kaynağının Karapazar Köyüne de verilmesini konusunda mutabık kaldılar.

Heyet, daha sonra Toklucak köyü muhtarıyla birlikte Karapazar Köyü’nü ziyaret ederek köyde yıllardır yaşanan su hasretinin Toklucak Köyü muhtarının ve vatandaşlarının iyi niyetli yaklaşımları sonucunda Karapazar köyümüze getirileceğinin müjdesini verdiler.

Diyadin Kaymakamı ve belediye başkan Vekili Olgun Öner en kısa sürede içme suyunun projelendirilerek ihaleye çıkılacağını söyledi.

Yıllardır yaşanan su sorununun giderilecek olmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirten kaymakam Öner iyi niyetlerini ortaya koyan Toklucak köyü muhtarı ile Toklucak köylülerine ve yıllardır yaşanan bu problemin giderilmesi için emek veren herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

Kaymakam Öner, yaşanan sıkıntıların ve İhtiyaçların giderilmesi için yapılan bu tarz girişimlerin bölgedeki olumsuzlukların giderilmesi ve vatandaşların arasında güven ortamının ve kardeşliğin tesis edilmesine çok ciddi katkılar sunduğunu ifade ederek yıllardır hasreti çekilen bu ihtiyacın giderilmesinin mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

diyadin karapazar su sorunu1

diyadin karapazar su sorunu2

diyadin karapazar su sorunu3

diyadin karapazar su sorunu4

diyadin karapazar su sorunu5

diyadin karapazar su sorunu6

diyadin karapazar su sorunu7

diyadin karapazar su sorunu8

diyadin karapazar su sorunu9

diyadin karapazar su sorunu10

diyadin karapazar su sorunu11

diyadin karapazar su sorunu12

Yorum Ekle