Sitede 5457 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu14.4°C

Kaymakam Özderin, asker aileleriyle bir araya geldi

AĞRI - Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin, Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan askerlerin aileleriyle buluştu.Özderin, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Suriye'nin Afrin böl...

Kaymakam Özderin, asker aileleriyle bir araya geldi

AĞRI - Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin, Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan askerlerin aileleriyle buluştu.

Özderin, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na Taşlıçay ilçesinden giden askerlerin aileleriyle yemekte bir araya geldi.

İlçe Jandarma Komutanlığında düzenlenen programda konuşan Özderin, ülkenin bekası için canlarını seve seve feda etmeye hazır kahraman askerlerin aileleriyle bir araya geldiği için mutlu olduğunu ifade etti.

Özderin, "Allah evlatlarınıza güç kuvvet versin. Sizlerle birlikte olmak ve birlikte aynı sofrayı paylaşmaktan gurur duydum. sizleri kazasız belasız, sağ salim evlatlarınıza kavuştursun." dedi.

Asker aileleri de evlatları gibi devletin ihtiyaç duyması halinde kendilerinin de seve seve göreve hazır olduklarını ifade etti.

Programda, Fetih Suresi okunarak, dua edildi.

Etkinliğe, Cumhuriyet Savcısı Kamil Avluca, hakimler Ezgi Toy ve Özlem Gencer ile İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Bilal Uyanık ve İlçe Müftüsü Abdulkerim Karabıyık da katıldı.(AA)

Kaymakam Özderin, asker aileleriyle bir araya geldi 1

Kaymakam Özderin, asker aileleriyle bir araya geldi 2

Kaymakam Özderin, asker aileleriyle bir araya geldi 3

Yorum Ekle