Sitede 6923 kişi varparçalı bulutluAğrıParçalı bulutlu17.7°C

Taşlıçay Kaymakamı Özderin okul müdürleriyle toplantı yaptı

AĞRI - Ağrı'nın Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin, ilçedeki okul müdürleriyle değerlendirme toplantısı yaptı.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen toplantıd...

Taşlıçay Kaymakamı Özderin okul müdürleriyle toplantı yaptı

AĞRI - Ağrı'nın Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin, ilçedeki okul müdürleriyle değerlendirme toplantısı yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen toplantıda, Taşlıçay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda eğitim öğretim yılının genel değerlendirilmesi görüşüldü.

Toplantıda ikinci dönem eğitim öğretim yılında yapılması planlanan çalışmaların değerlendirilmesi ve kararlaştırılan projelerin uygulaması kararı alındı. Yeni projeler hakkında ise görüş alışverişi yapıldı.

Kaymakam Özderin, toplantıda yaptığı konuşmada, eğitimde sorunları asgariye indirmek için yoğun bir çaba sarfettiklerini belirtti.

Okulları ziyaret ederek sorunları yerinde görmeye çalıştığını söyleyen Özderin, şunları kaydetti:

"İlçemizdeki öğrencilerin motivasyonlarının arttırılması, daha kaliteli bir eğitim alması, sosyal ve kültürel yaşantıların zenginleştirilmesi, sağlıklı ve zinde yaşamlarının olması, çağın gelişimlerini takip edebilmeleri ve özellikle ihtiyaç sahibi çocukların ihtiyaçlarının karşılanması konusunda Kaymakamlık olarak okul ve kurumlarımıza her türlü desteği vereceğiz."

kaymakam özderin okul müdürleri toplantı1

kaymakam özderin okul müdürleri toplantı2

kaymakam özderin okul müdürleri toplantı3

Yorum Ekle