Sitede 5197 kişi varPARÇALI BULUTLUAğrıPARÇALI BULUTLU29°C

Spor salonundan Mehmetçik'e destek

AĞRI - Ağrı'daki bir spor salonu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla askerlere ücretsiz hizmet sunma...

Spor salonundan Mehmetçik'e destek

AĞRI - Ağrı'daki bir spor salonu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla askerlere ücretsiz hizmet sunmaya başladı.

Spor salonu işletmecisi Çetin Demir, Türkiye'nin sınır güvenliğini tehdit eden terör unsurlarını ortadan kaldırmak için Afrin'de görev yapan Mehmetçik'e destek vermek amacıyla salonunu askerlerin kullanımına ücretsiz açtı.

Salonun girişine "Spor salonumuz kahraman Türk ordusu mensuplarına ücretsizdir" afişi asan Demir, kazandığı madalyaların olduğu bölümü ise Türk bayrağı ve zeytin dallarıyla süsledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde antrenörlük de yapan Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kampanyayı Mehmetçik'e moral verme amacıyla başlattığını dile getirerek, şunları söyledi:

"Manevi anlamda destek olmak, burada streslerini atmalarını ve halkın yanlarında olduğunu hissetmelerini istedik. Askerimiz sınır dışında yoğun bir mücadele içerisinde. Değişim sırasında buradaki askerlerimizin de gideceğini tahmin ediyorum. Onların o mücadelesine bizim de manevi bir desteğimiz olsun istedik."

Demir, desteklerinin sürekli olacağını ifade ederek, "Ben yaşadığım ve iş yerim açık olduğu sürece bu desteğimiz her zaman devam edecek." dedi.(AA)

Spor salonundan Mehmetçik'e destek1

Spor salonundan Mehmetçik e destek2

Spor salonundan Mehmetçik e destek3

Spor salonundan Mehmetçik e destek4

Spor salonundan Mehmetçik e destek5

Spor salonundan Mehmetçik e destek6

Spor salonundan Mehmetçik e destek7

Spor salonundan Mehmetçik e destek8

Spor salonundan Mehmetçik e destek9

Yorum Ekle