Sitede 11492 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU34°C

Diyadin Belediyesi hasta çocukları unutmadı

AĞRI - Ağrı'nın Diyadin Belediyesi, hasta çocuklar için devlet hastanesinde oyun alanı oluşturdu.İçişleri Bakanlığınca kanun hükmünde kararname (KHK) ile görevlendirme ya...

Diyadin Belediyesi hasta çocukları unutmadı

AĞRI - Ağrı'nın Diyadin Belediyesi, hasta çocuklar için devlet hastanesinde oyun alanı oluşturdu.

İçişleri Bakanlığınca kanun hükmünde kararname (KHK) ile görevlendirme yapılan Diyadin Belediyesince hastanenin çocuk polikliniği katında yaptırılan oyun alanı, düzenlenen törenle açıldı.

Açılışta konuşan Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Olgun Öner, tedavi amacıyla hastaneye gelen çocuklar için oyun alanı oluşturduklarını söyledi.

Öner, "Tedavi amacıyla hastanemize gelen çocuklarımızın tedavilerine destek verecek ve onların bu süreçte keyifli vakit geçirip moral bulacakları bir ortam oluşturma adına Diyadin Belediyesi olarak bu oyun alanını oluşturduk. Diyadin Belediyesi olarak bu ve benzeri daha birçok imkanı vatandaşlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz. Amacımız daha mutlu bir Diyadin daha mutlu çocuklar görmektir." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Öner, hasta yakınları ve çocuklarla kurdele kesip oyun alanını açtı.

Açılışa, AK Parti Diyadin İlçe Başkanı Uğur Özmen, hastanenin başhekimi Betül Dünya, doktor, hemşire ve vatandaşlar katıldı.(AA)

diyadin belediyesi hastane oyun alanı1

diyadin belediyesi hastane oyun alanı2

diyadin belediyesi hastane oyun alanı3

diyadin belediyesi hastane oyun alanı4

diyadin belediyesi hastane oyun alanı5

diyadin belediyesi hastane oyun alanı6

diyadin belediyesi hastane oyun alanı7

diyadin belediyesi hastane oyun alanı8

Yorum Ekle